Tetování rty - VeAn Czech
Rty

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Rty?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Rty?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-rty

Romantické tetování, jak se to nemusí zdát překvapivé, je oblíbené mezi oběma pohlaví.

Rty jsou symbolem, který se používá již mnoho desítek a stovek let. Zamysleme se nad jeho významem.

Tetování rtů je velmi přirozené. Jeho historie začíná ve starověku, kdy první tetování přineslo světu vážné poselství. Pak byly takové kresby méně populární, protože tehdy v módě byly symboly zvířat a ptáků , které vyjadřovaly sílu, důvěru a vytrvalost, moudrost, inteligenci a odvahu.

Symbol rtů nese velkou sofistikovanost, takové tetování přitáhne pozornost jasem:v tetování barva rtů často zůstává přirozená.

Tetování rty
Tetování rty
Tetování rty

Význam tetování

První význam nám tedy vypovídá o osobě, která si obraz aplikovala na své tělo, jako o někom, kdo je mezi svými obdivovateli oblíbený.

To znamená, že kouzlo majitele tetování bude okamžitě viditelné pro ostatní a samotné rty pouze doplní obrázek. Často je práce aplikována na ruce, dokonce i na palce a zápěstí. Ženy také preferují jemnější místa skrytá před zvědavýma očima: boky, žaludek.

Druhý význam, který je zasazen do náčrtu rtů, je něha a zranitelnost v romantickém smyslu. Rty, které jsou jednou z nejcitlivějších částí lidského těla, jsou bezprostředně spojeny s něhou a osobou, která ji na tělo nanesla. Na umístění tetování nezáleží.

Červené rty jsou navíc vášní, kterou zdůrazní práce. Vášnivý člověk bude stejně patrný a pozoruhodný, zatímco tetování bude prostě vrcholem celkového obrazu.

Tetování rty
Tetování rty

Pokud mluvíme o polibku, pak se zde význam tetování trochu mění.

Tetování polibků už mnoho set let cpou nejen romantici, ale i cestovatelé nebo lidé, kteří pracují daleko od svých rodin. Polibek v tomto případě symbolizuje rozloučení, smutek za milovanou osobou, duševní utrpení. Snímky podobného plánu vytvořili námořníci, vojenští pracovníci a polárníci na expedicích.

Pro námořníka, který jen zřídka vidí zemi, bylo takové tetování spojením s intimitou se ženou, takže vytetovát t polibek na tělo bylo svým vlastním romantickým gestem.

Neméně důležitou roli hraje to, mezi kým se polibek odehrává. Mohou to být dokonce fiktivní postavy z knih a příběhů, mýtické bytosti.

Tetování rty
Tetování rty
Tetování rty

Dalším, srozumitelnějším významem rtů je symbolika.


Například britská rocková kapela Rolling Stones má logo v podobě otevřených rtů s jazykem. Tento symbol nesděluje žádný tajný význam, kromě toho, co je na povrchu: je to pouze logo kapely. Je těžké si to představit. Kolik fanoušků si dříve i nyní dalo takové tetování na tělo. V případě loga je dílo trvalé a v tetovacím průmyslu jako takovém se nezměnilo. Aby všechny odstíny a barvy, všechny linie a kontury byly zachovány stejně jako v originále. Tetování rtů může být doplněno nápisem s názvem skupiny, rokem vydání alba nebo koncertu, názvem vaší oblíbené písně a podobně.

Nezapomínáme na to, že to nemusí mít žádný význam. Každý, kdo má rád barvu a jas této části těla, může jednoduše aplikovat takový obrázek. V tomto případě může práce projít mnoha změnami: tvar rtů může být ve formě úsměvu, barva může být jakákoli, jako rtěnka, ve skutečnosti šířka a délka rtů, což je důležité pro práci , lze také změnit.

Tetování rty
Tetování rty

Ják výbrat návrh podle svých přání?

Na jedné straně výběr dobrého náčrtu pro tetování v podobě rtů nebude tak snadný.

S čím to může být spojeno:

  • Volba tvaru a velikosti rtů.
  • Výběr místa pro aplikaci.
  • Barvy a velikost práce.Všechny tyto detaily vám mohou strávit spoustu času, pokud samozřejmě nejste fanouškem britského rocku, kde je logo nezměněno (ačkoli na přání zákazníka můžete provést jakoukoli manipulaci a změnu obrázku ). Pokud nejste jistý s výběrem tetování nebo jeho designu, nabízíme pomoc při výběru nejzajímavější a nejoriginálnější varianty právě pro vás.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.