Tetování rytíře - VeAn Czech
Rytíř

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Rytíř?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Rrytířů.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování
rytíře

Sféra uměleckého tetování je dnes velmi populární.

Zdobení těl pomocí tetování je populární mezi muži i ženami různých generací. V tetovacím průmyslu existuje obrovský výběr motivů, které potěší nejrůznější vkus. Mezi množstvím populárních tetování jsou obzvláště oblíbené motivy rytířů. Tento symbol si pro svá tetování vybírají zpravidla muži, je extrémně vzácné najít tetování rytíře na ženském těle.

Návrh rytíře nese mnoho symbolů, hodně také závisí na doplňujících prvcích. Pokud jste si pro vaše tetování vybrali návrh rytíře, v našem článku vám povíme, co přesně tento motiv znamená.

Tetování rytíře
Tetování rytíře
Tetování rytíře

Historická fakta

Hodnost rytíř byl čestný titul, který sloužil jako odměna za zásluhy muže.

První rytíři se objevují se starém Římě. Rytíři se mohli stát nejen aristokraté, ale i jedinci ze šlechtické vrstvy. Aby se člověk mohl stát rytířem, bylo nutné absolvovat výcvik se studiem potřebných norem a poté projít iniciační rituál, který se skládal z několika fází: omytí, odevzdání se, získání meče, opásání se mečem a sražení figuríny kopím. Po absolvování celého rituálu vstoupil jedinec do společenství rytířů.

Tetování rytíře
Tetování rytíře

Význam tetování
rytíře

  • Tetování rytíře značí odvahu, statečnost, chrabrost, čest a schopnost překonat potíže. Ten, kdo volí motiv rytíře, je zpravidla ušlechtilý a má obrovskou sílu vůle.
  • Rytíř na ženském těle demonstruje silné charakterové rysy své majitelky.
  • Láska ke kultuře středověku – i tak lze vyložit tetování s rytířem.
  • Návrh rytíře v brnění držícího meč vypovídá o síle a udatnosti. Je tu však ještě jeden význam. Lidé si nechávají udělat toto tetování proto, aby se chránili před dopady vnějšího světa. Tetování dodává jedinci odvahu, sílu a sebevědomí.

Tetování rytíře
Tetování rytíře
Tetování rytíře

Varianty designu
rytíře

Pro tetování motivů rytířů existuje mnoho variant v různých stylech a barevných interpretacích.

Velmi často se provádí tetování rytíře s křídly, které se umisťuje na velké plochy těla: hrudník, předloktí nebo záda. Tento motiv vypadá působivě ve stylu rytinového tetování, pečlivá kresba všech detailů a stínování mu dávají originalitu, působí pak jako kresba ze středověké knihy.

Tetování rytíře
Tetování rytíře

Nejoblíbenějším stylem pro tetování rytíře je realismus.

Realistické tetování vypadá vždy působivě, vytváří totiž efekt pohledu na fotografii. Tatér si dává záležet na všech detailech motivu, pečlivě vytetuje všechny obrysy a hladké přechody. Je důležité si uvědomit, že realismus je poměrně obtížný a pracný styl, proto byste měli kontaktovat odborníka, který má v tomto žánru zkušenosti.

Dotwork, Trash Polka, Linework – všechny tyto styly jsou pro tetování rytíře ideální.

Tetování rytíře se zpravidla provádí černobíle, méně často barevně. Neexistují však žádná pravidla ani omezení, požádejte tedy tatéra, aby zobrazil rytíře ve vámi preferované interpretaci barev.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.