Tetování návrhy šachy - VeAn Czech
Šachy
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy šachy

Tetování pro většinu lidí představuje způsob, jak vyjádřit svou individualitu a výhodně zdůraznit svůj styl.

Proto oblast tetování neustále roste a těší se velké poptávce již mnoho let. V současné době existuje mnoho návrhů pro tetování, stejně jako stylů a barevných řešení. Tetování se šachy je velmi žádané jak pro muže, tak pro ženy. Šachy jsou stolní hra, která je populární již dlouhou dobu. Obrázek šachů na těle má svá významy.

tetování návrhy šachy
tetování návrhy šachy
tetování návrhy šachy

Výklad tetování šachy

Tetování šachy na těle vypadá velmi originálně a nápaditě.

Tento nátělní obraz je ideální pro kreativní lidi s netradičním myšlením. Jedná se o univerzální tetování, které se hodí jak mužům, tak ženám, díky přísnému a střídmému kombinaci černé a bílé barvy.
Hlavní významy tetovacího návrhu šachy:

 • Moudrost
 • Intelekt
 • Logické myšleníKaždá jednotlivá figura má také své výklady.

tetování návrhy šachy
tetování návrhy šachy
 • Král je nejdůležitější a hlavní figurou na šachovnici. Majitelé tetování s touto figurou jsou dostatečně autoritativní a silní duchem. Jsou to přirození lídři, kteří vždy dosahují svých cílů. Ve společnosti si majitelé tetování s obrázkem krále zvykli být středem pozornosti a mohou velmi často vnucovat své názory ostatním lidem.
 • Docela často je král zobrazován spolu s další důležitou figurou – královnou. Tento obraz ukazuje věrnost a také silnou vzájemnou spojitost. Samotná figura královny má své významy. Tuto figuru také nazývají dáma. Má stejně velký vliv jako král, a proto charakterizuje obratnost, projevuje také moudrost a vypočítavost ve svých akcích.
 • Věž, také ji nazývají střelec - symbolizuje ochranu, obranu a spolehlivost. Tuto figuru si vybírají hlavně muži, čímž důstojně zdůrazňují své silné stránky.
 • Střelec představuje podporu a pomoc. Tato figura je charakterizována jako symbol přátelství, míru a jednoty.
 • Kůň symbolizuje práci a snažení. Majitelé tetovacího návrhu s obrázkem této figury jsou pilní a svědomití ve svých činnostech.
 • Pěšec je méně významnou figurou, která označuje bezvůlí a měkkost člověka.
tetování návrhy šachy
tetování návrhy šachy
tetování návrhy šachy

Místa pro nanášení na tělo

Dnes je obrázek šachů na těle originálním a působivým vzorem.

Nejběžnější místo pro nanášení na tělo je ruka. To je zvláště efektní, pokud je umístěna jedna nebo více figur.

Docela často se setkáte i s párovými obrázky. Dobrou volbou pro doplnění tetovacího návrhu šachů jsou pro vás významná data. Při výběru barvy pro tento nátělní obraz se většinou volí černobílá varianta. Ale také je docela zajímavé a syté, když návrh vypadá barevně.

Tetování šachů se obvykle zobrazuje v střední nebo malé velikosti. Pro toto jsou ideální:

 • Rameno
 • Hrudník
 • BřichoNaši mistři vám vytvoří vhodný návrh a uskuteční váš sen do reality.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.