Tetování sakura - VeAn Czech
Sakura

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Sakura?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Sakurou.

Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování
sakury

V oblasti uměleckého tetování jsou oblíbená především tetování s květinovými motivy.

Motivy růží, pivoněk, mečíků a dalších květin často uvidíme nejen na ženách, ale i na mužích. Mezi množstvím možností návrhů s květinami jsou obzvláště oblíbené motivy zobrazující sakuru.

Návrh tetování třešně sakura je oblíbený mezi ženami i muži. Existuje mnoho možností pro zobrazení sakury s mnoha dalšími prvky. Co znamená sakura v tetovacím průmyslu? O tom a mnoha zajímavostech se dozvíte v našem článku.

Tetování sakura
Tetování sakura
Tetování sakura

Význam sakury
v oblasti uměleckého
tetování

Na základě historie sakura ztělesňuje sílu, nadřazenost a vznešenost.

Tento strom rostl v zahradách pouze lidem s vysokým finančním postavením, což dokazovalo jejich dostatek a bohatství.

Pomíjivost. Je známým faktem, že sakura kvete poměrně krátkou dobu. Květy sakur jsou přitom tak křehké, že i když se mihne mírný větřík, způsobí opadávání květů stromu. Kvůli této vlastnosti symbolizuje tetování s třešňovým květem také pomíjivost života. Sakura je také zosobněním životního cyklu živých bytostí od narození do konce života. Kromě pomíjivosti života je dalším významem pomíjivost lásky.

Buddhisté spojovali sakuru s nestálostí, v poezii často symbolizovala ztracené mládí nebo lásku. V Japonsku sakura představuje plodnost, protože tato třešeň kvete na jaře během teplého období, což znamená, že je čas vysadit rýžové plantáže. Tetování sakury také znamená skromnost, nevinnost, mládí a něhu.

Tetování sakura
Tetování sakura

Větev sakury

Větev sakury v počáteční fázi kvetení symbolizuje začátek života, stejně jako touhu po změně a blahobytu, hodně štěstí v lásce a úspěch v konání.

Větev sakury s padajícími květy hovoří o nenaplněných nadějích, ztrátě lásky a zklamání.

Tetování sakura
Tetování sakura
Tetování sakura

Květ sakury

Květ sakury jako samostatný prvek tetování označuje krásu, ženskost a mládí.

Jako doplňující prvek květ sakury naznačuje, že jeho majitel je křehká osoba. Květiny sakury jsou také připomínkou, že bychom si měli vážit každého okamžiku života, radovat se z maličkostí a vážit si lidí, kteří jsou nám nablízku. Vždyť život je pomíjivý.

Tetování sakura
Tetování sakura
Umístění tetování
sakury na těle

Návrh sakury je vhodný pro jakoukoli část těla, vše záleží na vašem přání a fantazii.

Květ sakury bude na vašem zápěstí nebo krku vypadat velmi jemně a krásně. Větev sakury se vyjímá na břiše, předloktí a paži. Pokud chcete zobrazit sám strom, je nejlepší zvolit velké plochy těla, například záda.

Styl pro zobrazení tetování sakura může být odlišný. Pokud chcete realistický obraz sakury, musíte hledat tatéra, který má zkušenosti ve stylu realismu. Sakura ve stylu akvarelu vypadá velmi krásně a neuvěřitelně něžně. Hodí se i styl Trash Polka, v tomto směru převládají červené a černé tóny, tento styl jako by zesměšňuje standard přijímaný veřejností.

Co se týče barevného provedení, tetování sakury se realizuje jak barevně, tak černobíle.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.