Tetování návrhy "šašek" - VeAn Czech
Šašek
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy "šašek"

Oblast uměleckého tetování zahrnuje obrovské množství obrázků, mezi kterými můžeme rozlišit tři hlavní typy: mužské, ženské a univerzální návrhy.

Tetování návrhu šaška je univerzálním obrázkem, který si pro tetování vybírají jak muži, tak ženy. Tetování šaška skrývá protichůdné významy, o kterých vám povíme v tomto článku.

tetování návrhy šašek
tetování návrhy šašek
tetování návrhy šašek

Šašek - kdo to je?

Šašek byl člověk, který existoval u královského dvora a bavil hosty, samotného vládce a jeho rodinu.


Nedílným prvkem v obraze šaška byla čapka se zvonícími rolničkami na vrcholu. Rovněž neodmyslitelným atributem byla dřevěná hůlka s býčím měchem, uvnitř kterého byl hrách. Šaškovi bylo dovoleno dělat si legraci z krále, avšak s mírou.

Šašci se dělili na dva typy:

 1. Lidé s talentem.
  1. Například: žonglování s různými předměty, schopnost skládat veselé písně, básně a tak dále.
 2. Lidé s mentálními nebo fyzickými nedostatky.
  1. Bohužel, právě lidé druhého typu se často stávali šašky. Často byli požádáni, aby pronesli projev, aby pobavili královský dvůr.
tetování návrhy šašek
tetování návrhy šašek

Význam šaška v oblasti tetování

Návrh šaška má několik významů, některé z nich jsou zcela zřejmé, zatímco jiné mohou překvapit.

 • Tetování šaška ukazuje na veselou povahu člověka, s takovými lidmi je dost snadné komunikovat. Jsou to srdeční, společenští lidé, kteří se nebojí vypadat směšně, rádi baví a překvapují lidi kolem sebe.
 • Druhé "já". Za maskou šaška se často skrývá skromná, plachá osobnost. Nejistotu a zdrženlivost se člověk snaží skrýt za maskou veseláka, kterou sundává jen když je sám se sebou.
 • Tetování šaška také zdůrazňuje prozíravost člověka. Člověk s tetováním šaška často může vystupovat v roli klamavé, skryté, chytré osobnosti.
 • Tetování návrhu šaška může symbolizovat emoční změny v životě člověka. Například, dříve člověk byl nešťastný, hrubý, krutý, ale díky něčemu (někomu) se změnil, stal se jinou osobností. A naopak.
 • Návrh šaška se zlým výrazem obličeje symbolizuje agresivní povahu svého majitele.
tetování návrhy šašek
tetování návrhy šašek
tetování návrhy šašek

Styly a místa pro umístění tetování

Šašek bude stejně efektně vypadat ve stylu realismu, akvarel, trash polka, grafika, biomechanika, old school, new school a tak dále.

Může to být jak barevný, pestrobarevný obrázek, tak i kresba v černobílých tónech.

Při výběru místa pro umístění tetování šaška je nejprve potřeba rozhodnout, zda si přejete šaška v plné velikosti nebo jen jeho tvář. Pro tetování tváře šaška se hodí menší části těla: zápěstí, krk a podobně. Pokud si přejete zobrazit šaška v plné kráse, měli byste vybrat rozsáhlé části: záda, předloktí, rameno, hrudník, břicho, horní část nohy.

Po výběru návrhu a stylu, ve kterém si přejete tetování provést, je důležité pečlivě vybrat mistra. Zjistěte o mistrovi recenze, pečlivě prostudujte jeho portfolio, pokud v něm najdete práce ve stylu, který preferujete a líbí se vám, můžete si s klidem objednat sezení na tetování.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.