Sluchátka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Sluchátka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Sluchátky?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Sluchátka s tetováním

Kolik exotických možností tetování se nachází na internetu a ještě více si můžete vymyslet sami, pomocí své fantazie.Dnes budeme mluvit o významu tetování na sluchátkách. Co to znamená? Sluchátka, oblíbené příslušenství, které nám po léta a dokonce desetiletí umožňuje poslouchat hudbu individuálně, se stala nepostradatelnou věcí pro každý den. Umožňují vám odejít do důchodu, být sám se sebou, poslouchat své oblíbené interprety.

Kompaktní nebo objemné, jsou součástí našeho života. Každý milovník hudby ocení kvalitní sluchátka, i když už pár podobných má, protože zvuk je jeho živel.

Tetování Sluchátka

Význam tetování
na sluchátkách

Skicu sluchátek si pro své tetování vybere člověk, který je zarytým fanouškem hudby, ať už se bude jednat o jakýkoli žánr.Stylový prvek v podobě tetování zdůrazní individualitu zákazníka a naznačí jeho preference. Tetování se sluchátky mluví o svém majiteli jako o člověku, pro kterého hudba není jen koníčkem, ale součástí jeho samého. Může to být DJ, člen kapely, zaměstnanec nahrávací společnosti nebo jen fanoušek. Vzhledem k tomu, že sluchátka jsou vynálezem posledních desetiletí, nemají jako taková význam. Proto lze říci pouze výběr milovníka hudby. Co může být tetování s tímto doplňkem?

Tetování Sluchátka
Tetování Sluchátka
Tetování Sluchátka

Typy tetování se sluchátky

Mnoho milovníků 70. a 80. let používá vintage spotřebiče k výzdobě svého domova, kanceláře nebo jiného místa, takže i v kuchyni je stará lednice a gramofon v retro stylu může být přehrávačem zvuku.Pro takového člověka bude skvělým řešením tetování ve formě sluchátek, i když to mohou být vintage sluchátka: velká, s tlustým drátem, odpovídající době, která tohoto člověka inspiruje. Fanoušci značkových věcí si vyberou nejoblíbenější sluchátka, která budou v době tetování módní. Jedná se o známé společnosti, případně limitované série konkrétní značky. Takže v tomto případě bude důležité přidat název společnosti a také rozdíly mezi značkami. Minimalismus, který nyní dobývá svět sluchátek, se dá přenést i do tetování. Proto to mohou být malá bezdrátová sluchátka poblíž vašeho oblíbeného telefonu, aby bylo tetování znatelnější. Samotná sluchátka zde personifikují hudbu, takže nemá cenu zdůrazňovat jejich název nebo nějakou charakteristiku.

Samotný obrázek se sluchátky, pokud je tetování provedeno v retro stylu, může být doplněn o kazetový nebo diskový přehrávač pro zprostředkování atmosféry té doby. Můžete zobrazit magnetofon, obaly alb vašich oblíbených kapel a přidat další prvky pro okolí:

  • Komiksy.
  • Kolečkové brusle.
  • Starožitné auto.
  • Pizza.
  • Pepsi Cola.Možností, jak práci rozšířit, je mnoho. A co místo pro tetování?

Tetování Sluchátka

Kde je nejlepší se
dívat na práci?

Výběr místa pro tetování se sluchátky.Obvyklá místa pro dívky budou tak akorát: toto je žaludek, stehno, bérce.

Zde lze dílo dobře vykreslit s mnoha detaily. Barvy mohou být jasné a syté. Paže by také byly dost dobrou volbou, ale paže a ramena jsou často mužskou volbou. I když práce na bérci je u chlapů také běžná, hlavně u odstínů a barev.

Můžete také umístit tetování na štětce, ale kvůli malé velikosti štětce se práce neukáže jako příliš objemná. Zde je důležité ponechat pouze hlavní prvky.

Pro ty nejkreativnější bude zajímavé umístit tetování přímo u uší, aby tam byla hudba vždy. Barvy ve výše popsaných případech, jako v tomto, mohou být jasné, převládá modrá, zelená, červená. Taková práce se obvykle provádí na nápadném místě, aby ji každý viděl, takže můžete barvy libovolně měnit, abyste dosáhli co nejvhodnějšího efektu.

Skicu si můžete vybrat na internetu a můžete si ji i sami nakreslit. Pokud potřebujete náčrt sluchátek nebo jakýkoli jiný, pomůžeme vám napsat podle všech vašich přání.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS