Tetování smrk - VeAn Czech
Smrk

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Smrk?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Smrkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skici smrk

Oblast uměleckého tetování má obrovskou škálu obrázků, které jsou u lidí neustále oblíbené.Jednou z těchto nositelných kreseb jsou obrázky rostlinných předmětů: různé květiny, větve stromů, samotné stromy, listy a tak dále. Obraz smrku je považován za velmi populární, o čem budeme mluvit. Smrk, strom, který je často spojen s novoročními svátky, je velmi často vybírán jako obrázek pro tetování.

Takové obrázky jsou oblíbené u silné i slabé poloviny. Mnozí jsou zvyklí věřit, že smrk je novoroční strom, který dává světlo a radost, zdobí dům a dává pocit oslavy. Ale především tento strom nese hluboký sémantický význam, interpretuje věčný život, nesmrtelnost.

Tetování smrk
Tetování smrk
Tetování smrk

Výklad ze smrku

Nemůžete okamžitě říct, co znamená smrkové tetování, protože symbolická označení stromu se pro různé národy liší.Velmi často se smrkové větve využívaly k různým magickým rituálům, především k předpovídání budoucnosti. Smrk se používal i při léčebných rituálech, s jeho pomocí šamani léčili lidi z různých neduhů. Staří Řekové spojovali smrk s nadějí, Keltové zase s nekonečnou plodností. Mezi starověkými křesťany byl smrk interpretován jako oběť člověka, schopnost člověka překonat smrt a elegantní smrk byl spojen s novým cyklem života.

Staří Slované také obdařili smrk zvláštním sémantickým označením, obraz tohoto stromu na lidském těle byl interpretován podstatou samotného majitele, kořeny smrku spojují člověka s jeho rodinou, jeho předky a budoucí generací , stejné kořeny hovořily o spojení s rodnými zeměmi. Mezi národy Egypta byl smrk posvátným stromem, jeho obraz byl aplikován na vaše tělo, čímž uctívali bohy. Egypťané věřili, že smrk zosobňuje bohy Osirise a jeho manželky, bohyně Isis (Isis). V Číně byla stromu přisuzována symbolika stromu života, lidského života a jeho nesmrtelnosti, obraz byl často doplněn o draky, kteří střeží smrk.

Tetování smrk
Tetování smrk

Obecně přijímané významy tetování ze smrku mají následující výklad:

  • Symboly spolehlivosti;
  • Nezávislost;
  • Dobré zdraví;
  • Vnitřní, duchovní a fyzické uzdravení;
  • označení věrnosti;
  • Odvaha;
  • Královský a silný duch.Vzhledem k tomu, že silueta smrku připomíná plamen, byl tento strom často spojován s nebeským ohněm, věří se, že obraz smrku na těle člověka ho chrání před zlýma očima a zlými duchy. Věřilo se, že tento strom obnovuje lidské zdraví a jeho vnitřní svět. Také v mnoha národech působí smrk jako symbol štěstí a talisman, zvláště pokud je strom popraven v zelených tónech.

Pro nakreslení obrázku na těle je vhodné jakékoli místo, ale přesto stojí za zmínku, že aby smrk lépe ukázal všechny své kvality, je nutné zaplnit strom do celé jeho výšky.

Smrkové tetování vypadá originálně v jakémkoli provedeném stylu, ať už je to akvarel nebo realismus, vše závisí na zkušenostech tatéra. Rozdíl mezi obrázky smrku je velmi široký, může to být buď jeden strom, nebo celý les.

Smrkové tetování vypadají velmi krásně s dalšími prvky, například s vlky, ptáky a jinými zvířaty. Smrk může být proveden jak ve svých obvyklých barvách, tak v jiných odstínech, které budou vypadat velmi neobyčejně, originálně a přitahovat pozornost lidí. Tetování s obrázkem smrku má pouze pozitivní interpretaci, ale nejdůležitější sémantický význam je ten, který si do tetování vložíte sami.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.