Tetování - návrhy šneka - VeAn Czech
Šnek
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy šneka

Tetování s obrázkem šneka na tělo je aplikováno velmi zřídka.

Tento obraz je zbaven náležité pozornosti, což je škoda, protože tetovací návrh šneka je vybaven mnoha významy. Od nepaměti se považuje kůže obraz šneka za pozitivní symbol a domek, ve kterém měkkýš žije, symbolizuje jakousi ochranu. V moderním světě je šnek charakterizován jako pomalost a lhostejnost.

tetování návrhy šneka
tetování návrhy šneka
tetování návrhy šneka

Obecné označení tetování šneka

Toto tetování je nadáno mnoha charakteristikami, se kterými se je třeba seznámit před aplikací.


Nejzákladnější z nich jsou:

 • Rozvoj
 • Pohyb vpřed, aktivita
 • Moudrost
 • Vědomé myšleníŠnek je považován za silný amulet díky svému krunýři. Pro ženy znamená tetování šneka pomalost a dokonce zapomnětlivost. Majitelky takového tetování obvykle nikam nespěchají a užívají si život. Tetování šneka pro ženy má také jiný výklad, který zdůrazňuje jejich touhu po duchovním rozvoji a vytváření pohodlných podmínek kolem sebe. Hlavní charakteristiky šneka pro ženy:

 • Láska k přírodě
 • Něžnost
 • Ženskost
 • NedůvěřivostPro muže symbolizuje tetování šneka rozhodnost při rozhodování, nositelé takového tetování se vyznačují svou vytrvalostí, ale zároveň klidnou, vyrovnanou povahou. Muži, kteří mají na těle šneka, vždy dosáhnou stanovených cílů a nebojí se životních problémů. Hlavní charakteristiky tetovacího návrhu šneka pro muže:

 • Zdrženlivost
 • Rozvážnost
 • Vytrvalost
tetování návrhy šneka
tetování návrhy šneka

Označení symbolu šneka u různých národů světa

U afrických národů je šnek považován za příznivý znak, který přináší prosperitu a plodnost lidem.

U Egypťanů šnek symbolizoval symbol Měsíce, což souvisí s tím, že jeho rohy na těle neustále mizely a pak se znovu objevovaly. Za dobré znamení bylo považováno najít prázdný krunýř šneka. Je zvykem ho pečlivě uchovávat, protože se věří, že přinese dlouhý život, mládí a blahobyt.

Pro těhotné ženy byl takový nález považován za dobré znamení, které jí předpovídalo snadný porod.

V Itálii lidé věří, že výskyt šneka v domě přinese rodinné štěstí a porozumění, stejně jako komfort a klid.

tetování návrhy šneka
tetování návrhy šneka
tetování návrhy šneka

Místa pro zobrazení šneka na těle

Pro aplikaci nátělního obrazu šneka se používá mnoho stylů a technik aplikace.

Hlavní z nich: New School, biomachanika, akvarel.

Často jsou tetování šneka doplněna různými prvky a obrázky, čímž vytvářejí celý obraz. Pro tuto tetování jsou vhodné takové detaily jako květiny, listy, často místo ulity umělci zobrazují malý domeček.

Tetování šneka jsou nejčastěji zobrazena v jasných barvách, ale také není vzácné vidět tetování v černobílé verzi. Rovněž běžný je návrh šneka v animovaném žánru, což činí tetování ještě jasnější a atraktivnější.

Aby se tetování odlišilo od ostatních, lze jej umístit na více otevřenou část těla, může to být: ruka, rameno nebo předloktí, noha, krk. Rozmanitost výběru tetování šneka je velmi velká, vše závisí na vašich přáních, a naši mistři vám pomohou vytvořit unikátní návrh šneka.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.