Tetovací skici "Socha Svobody" - VeAn Czech
Socha Svobody
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetovací skici "Socha Svobody"

Nepochybně každý zná takovou stavbu jako Socha Svobody.

Tato známá socha je symbolem ducha demokracie, majestátním symbolem New Yorku. Socha se nachází několik kilometrů od Manhattanu, na stejnojmenném ostrově nazvaném "Ostrov Svobody". Tato socha ohromuje svou velkolepostí, není divu, že její zobrazení je tak populární i v tetovacím průmyslu.

Tetování "Socha Svobody" je populární po celém světě u obou pohlaví. Jaký význam má toto tetování, na které části těla je nejlépe ho zobrazit a ve kterém stylu. O tom všem Vám povíme v tomto článku.

tetovací skici Socha Svobody
tetovací skici Socha Svobody
tetovací skici Socha Svobody

Význam tetování

  • Tetovací skica "Socha Svobody" je vysoce žádaná mezi mladou generací, tímto způsobem člověk demonstruje svou víru v ideály rovnosti, oddanosti a spravedlnosti.
  • Původně toto zobrazení zdobilo těla americké mládeže, avšak časem si takové tetování může nechat udělat každý, kdo si to přeje, z jakékoli jiné země.
  • Skica Sochy Svobody, která zdobí předloktí, charakterizuje svého majitele jako čestného, mírumilovného, spravedlivého a svědomitého člověka.
  • Význam Sochy Svobody v tetování se může měnit v závislosti na doplňkových prvcích. Původní význam je přisouzen klasickému provedení tetování: žena s korunou, pravou rukou drží pochodeň a levou drží desku (kamennou tabuli). Dnes se zobrazení může měnit podle vašich přání: lze změnit tvář sochy, předměty, které drží v rukách, a tak dále. Přidáním určité fráze také měníte významové zatížení.
  • Docela často lze setkat s obrazem Lady Liberty s zbraní v rukách, často s automatickou zbraní. Takové zobrazení vyjadřuje protest proti vládě.
    Tetování Sochy Svobody také symbolizuje osvobození. Tento výklad souvisí s tím, že Lady Liberty stojí jednou nohou na rozbitých okovech. Takové tetování charakterizuje svého majitele jako člověka, který dosáhl svobody (metaforicky). Jinými slovy, člověk se osvobodil od strachů nebo určitých okolností a tak dále.
  • Pochodeň Sochy Svobody symbolizuje víru v budoucnost. Tento význam vychází z toho, že pochodeň osvětluje naši cestu ve tmě, pomáhá nám neztratit se.
  • Socha Svobody držící magnetofon, nebo v sluchátkách a brýlích, říká, že v moderním světě lze ctít tradice, ale zároveň nesmíme zapomenout, že čas jde vpřed, vše se mění, objevují se nové hodnoty.Každý člověk osobně určuje význam svého tetování. Často si návrh Sochy Svobody vybírají lidé, kteří navštívili Ameriku nebo tam nějakou dobu žili. Často v takovém případě zobrazují Sochu Svobody na pozadí vlajky USA. Je třeba poznamenat, že pro toto zobrazení je zapotřebí rozsáhlá část těla, aby bylo možné plně přenést všechnu velkolepost sochy. V takovém případě se tetování provádí v realistickém stylu, avšak ne všichni mistři ovládají tuto techniku dokonale, proto je třeba být opatrný při výběru specialisty.

tetovací skici Socha Svobody
tetovací skici Socha Svobody

Místo pro zobrazení

Tetování Sochy Svobody vypadá efektně na rozsáhlých částech těla, jako je záda, předloktí, hrudník, horní část nohy.

Na méně rozsáhlých místech tetování vypadá méně efektně, ale také poměrně originálně. V každém případě sami rozhodnete, kde chcete vidět ten který obrázek, žádná omezení ani rámy neexistují.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.