Tetovací skici souhvězdí - VeAn Czech
Souhvězdí
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetovací skici souhvězdí

Hvězdy jsou vynikajícím zdobením bezmraké noční oblohy.

Po mnoho staletí hvězdné nebe přitahuje lidský zrak svou neobyčejnou krásou, tajemností a nedosažitelností. Při pozorování hvězdných shluků lidé začali zaznamenávat, že mnoho hvězd připomíná různá zvířata, nebo obrysy různých předmětů. Pozorováním hvězdné oblohy lidé postupně sestavili celou řadu souhvězdí, která existují dodnes.

Tetovací skici souhvězdí jsou populární mnoho let. A s moderními tetovacími strojky vypadá tetování souhvězdí velmi barevně a realisticky. Kosmické souhvězdí v tetování může nést v sobě význam vesmíru, jeho nekonečné energie a síly. Již mnoho let zpátky se lidé naučili pomocí souhvězdí orientovat v neznámém terénu. Mnozí námořníci a cestovatelé, kteří se ztratili ze své cesty, se orientovali podle hvězd a znovu se vraceli k zamýšlené cestě. Dnes může být tetování souhvězdí interpretováno jako správná cesta v zamotaných cestách osudu. Souhvězdí pomůže majiteli tetování překonat všechny překážky, které mu život připravil, a také mu pomůže neztratit správnou cestu a vždy si pamatovat naději na lepší.

tetovací skici souhvězdí
tetovací skici souhvězdí
tetovací skici souhvězdí

Význam tetování souhvězdí

Souhvězdí na těle člověka může vyjadřovat, že majitel tetování si váží rodiny, přátel a blízkých lidí.

Protože souhvězdí, stejně jako člověk, nemůže existovat jen z jedné hvězdy. Často souhvězdí vystupují ve formě párových tetování. Tímto způsobem lidé zvěčňují své nepřetržité spojení. Ale nejběžnější zobrazení souhvězdí je přímo spojeno se znamením zvěrokruhu člověka, které slouží majiteli tetování jako mocný amulet a talisman.

 1. Tetování souhvězdí Berana.
  1. Tento obrázek vyjadřuje mužnost majitele tetování, jeho vytrvalost a sílu. Obvykle lidé s takovým tetováním jsou zvyklí být lídry vždy a ve všem.
 2. Tetování souhvězdí Býka.
  1. Takové tetování slouží člověku jako talisman, chrání ho před finančními potížemi a pomáhá dosáhnout životního komfortu. Také tetování dodává člověku sílu a stimul na cestě k dosažení cíle.
 3. Souhvězdí Blíženců.
  1. Pomáhá člověku narozenému pod tímto souhvězdím dosáhnout koncentrace na nejdůležitější věci.
 4. Souhvězdí Raka.
  1. Lidé narození pod tímto souhvězdím mají citlivý a emocionální charakter. Tetování jim pomáhá dosáhnout harmonie a dokonalosti.
 5. Souhvězdí Lva.
  1. Lidé narození pod tímto znamením jsou dobrosrdeční, velkorysí a ješitní. Tetování na těle jim slouží jako ochránce, bránící možnému vzniku problémů v životě na základě jejich charakterových rysů.
tetovací skici souhvězdí
tetovací skici souhvězdí
 1. Váhy.
  1. Tetování tohoto souhvězdí pomáhá majiteli tetování dosáhnout rovnováhy a také obdařuje člověka rozhodností.
 2. Štír.
  1. Tetování ve formě souhvězdí štíra pomáhá člověku dosáhnout vnitřní harmonie a pohody.
 3. Souhvězdí Střelce.
  1. Přitahuje k majiteli tetování materiální bohatství, pomáhá najít východisko z jakékoliv životní situace.
 4. Návrh souhvězdí Kozoroha.
  1. Označuje snahu majitele tetování o vůdcovství.
 5. Souhvězdí Vodnáře.
  1. Slouží pro majitele tetování jako ochránce, chránící člověka před životními nesnázemi.
 6. Ryby.
  1. Toto souhvězdí na těle člověka odhaluje vnitřní svět majitele tetování, který je plný snění a iluzí. Tetování pomáhá člověku myslet realističtěji, správně uspořádává hodnoty.Kromě zodiakálních souhvězdí lidé na své tělo nanášejí obrázky kosmických planet a dalších hvězdných shluků, což primárně odkrývá jejich tvůrčí potenciál.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.