Tetování star wars: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Star Wars

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hvězdné války?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Hvězdnými válkami?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skica Star Wars

Jaký je svět Star Wars?Jedná se o celý vesmír, jehož fanoušky jsou lidé různého věku z různých částí planety. Významy tetování zobrazující postavy vesmíru se od sebe liší, pojďme se na to podívat blíže.

Skica Star Wars bude zajímat především fanoušky stejnojmenného filmu. Jak je svět tohoto filmu velký, je stejně rozmanitý s množstvím postav.

význam tetování star wars

Význam tetování Star Wars

 1. Darth Vader.
  1. Antagonista celé série, který je přesto milovaným hrdinou mnoha lidí a dokonce i generací fanoušků. Existují fóra a chaty vázané na zájem o tuto konkrétní postavu. Tetování s jeho obrazem vzbudí zájem ostatních, přitáhne pozornost a překvapí: může být provedeno v jakékoli verzi, přidáním nebo naopak - snížením závažnosti jeho obrazu. Význam může naznačovat, že zlo bylo původně dobro, nebo že negativní hrdina není vždy antagonistou, kterého si vybral. Vypovídá také o velké síle, velení legií vojsk a klidu.
 2. Jedi.
  1. Rytíř-mírotvorce, obránce světa a jeho svobodných obyvatel. Má velkou sílu a vytrvalost, je vycvičený a připravený odrazit útok. Tetování s jeho obrázkem je síla, oddanost a nezlomnost i před drtivou silou nepřítele. Jedi, vycvičený mistrem, získá sílu chránit nejen sebe, ale i své okolí. Ochrana tedy může být také hodnotou. V každém případě dílo nese pozitivní poselství.
 3. Mistr Yoda.
  1. Učitel, který učí Jedi jejich řemeslu. Má velkou sílu, která mu v případě potřeby umožňuje bojovat s protivníky. Navíc je teoretikem i praktikem vojenských operací, a proto dokáže Jedie skutečně kvalitně naučit všechny potřebné dovednosti. Jednou z hlavních vlastností Yody je jeho schopnost krásně prezentovat věty, kde nechybí chytré rady a přísloví. Proto je považován za jednoho z nejmoudřejších hrdinů ve vesmíru Star Wars.
 4. Načrtněte Star Wars.
  1. Může být také vyrobena jako loď jakéhokoli odvětví armády, kde je mnoho zbraní a ochranných prostředků. Taková práce bude vyhovovat fanouškům obrovských vesmírných lodí, vesmíru a vesmíru obecně. Vzhledem k množství takového vybavení ve filmech je výběr velmi široký. Navíc si můžete vybrat i jiné způsoby dopravy.
 5. Hvězda smrti, která přináší porážku všem a všemu, kterou ovládá Vader.
  1. Je to největší zbraň ve vesmíru. Jeho obraz na těle bude naznačovat, že osoba, která ho vlastní, je silná a nepřemožitelná. Je nasměrován k cíli a toho bude dosaženo. Mimo jiné je Hvězda smrti jen zajímavou skicou pro tetování.
 6. Imperiální stormtroopeři.
  1. Představují hnací sílu Impéria. V různých částech filmu jsou oblečeni do různých druhů oblečení, což umožňuje vybrat si ten nejzajímavější kostým. Mimochodem, oblíbeným a zajímavým řešením tetování je napsat jakoukoli postavu, která nesouvisí s Hvězdnými válkami a obléknout ji do brnění císařského bouřliváka.
 7. Chewbacca.
  1. Další postava ve filmu. Jedná se o kladnou postavu, kvalifikovaného dělníka a dokonce i kapitána hvězdné lodi. Zdrženlivost, schopnost a talent pracovat rukama - to je význam a poselství tetování s touto postavou.

Milovníci umělé inteligence a robotů. Budete mít možnost vybrat si tetování Star Wars, které bude odpovídat. Dílo se může skládat z několika postav, které představují konkrétní přehrávaný obraz nebo filmovou scénu.

Stalo se velmi módní provádět díla ve stylu starověkých obrazů jako Poslední večeře nebo podobné výtvory s postavami z tohoto vesmíru.

význam tetování star wars
význam tetování star wars
význam tetování star wars

Který náčrt Star Wars by si měli muži a ženy vybrat?

Mezi filmovými fanoušky jsou chlapci i dívky, takže volba každého zákazníka může padnout naprosto na jakoukoli postavu.Vzhledem k jejich počtu je rozmanitost obrovská. Proto byste si měli prostudovat každý z nich, abyste si vybrali ideální možnost podle svého charakteru a dovedností. Vzhledem k tomu, že kterákoli z postav má svůj vlastní vnitřní svět, můžete si vybrat nejvhodnější možnosti i pro kompozici tetování Star Wars.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.