Tetování strom: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Strom

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Strom?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Stromem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování nakreslí strom

Oblast uměleckého tetování je plná kolosálního množství nejrůznějších obrázků.

Umění tetování má v oblibě velké množství lidí, mnozí obdaří tetování speciálním označením, někteří si jím jednoduše zdobí tělo nebo se snaží vyniknout. Lidé si na svá těla cpou širokou škálu obrázků: všechny druhy květin, zvířat, ptáků, ozdob, činností a tak dále. Jedním z populárních tetování je obrázek stromu. Toto tetování je oblíbené u silné i slabé poloviny. Kromě toho, že tento obraz vypadá originálně a neobvykle, je naplněn neuvěřitelně silnou energií.

Tetování strom

Význam stromů

Mnoho zemí ve svých mýtech přesně popisuje živé stromy, které dýchají, mluví, mají inteligenci a mají magickou moc.Jak je uvedeno výše v textu, tetování stromu je plné neuvěřitelné síly a energie. Nejdůležitějším označením stromu je spojení nebe a země, znamení vývoje, neustálého růstu, životního cyklu, který nikdy neskončí.

Také tetování stromu mluví o plodnosti a nesmrtelnosti, je symbolem velké síly těla a morálky.Výklad tetování přímo souvisí s tím, který strom je zobrazen:

  • Obraz břízy - říká, že její majitel je velmi ženská, jemná a čistá příroda;
  • Buková kresba – vypovídá o plnosti života, mužské cti a pevném charakteru;
  • Obraz dubu - interpretuje obrovskou sílu těla, sílu ducha, sílu;
  • Smrk – síla zdraví, dlouhá životnost;
  • Obraz bambusu – hovoří o mládí;
  • Vrba - zosobňuje ženskost, zdůrazňuje klid a něhu majitele tetování.Nejsilnější interpretací je tetování se Stromem života, které je popsáno v kulturách mnoha národů. V křesťanském náboženství rostl v rajské zahradě Strom života, který obsahoval i strom poznání dobra a zla. V křesťanství tento strom označuje nepřetržité spojení všech a všeho s Bohem. Strom, na kterém rostou listy i plody, značí dobré zdraví. Keltové ve svých mýtech popisují Světový strom, který je jakousi obdobou Stromu života a označuje střed celého světa. Stejný strom popisují staří Aztékové.

Tetování strom
Tetování strom
Tetování strom

Vlastnosti stromu

Je velmi obtížné zaměnit takové tetování stromu s jinými stromy, protože jeho obraz má zvláštní vlastnosti.Kresby tohoto stromu ukazují, jak se jeho tlusté větve a stejně tlusté kořeny vzájemně proplétají a proplétají a tvoří tak kruh. Tetování se Stromem života je symbolem nekonečna, silného spojení mezi předky a potomky a kontinuity.

Je také zosobněním zrození života, počátku všeho. Keltové popsali Strom po svém: kmen byl znakem skutečného světa, kořeny byly posmrtný život a větve byly spojením dvou světů. Egypťané věřili, že právě z tohoto stromu se objevili bohové Osiris a Isis. Obyvatelé Číny spojovali tento strom s nesmrtelností, byl uctíván mezi jejich lidmi. Tetování, ve kterém drak hlídá strom, představuje nesmrtelnost.Obrázek může být proveden v různých barvách. Tetování je stejně vhodné pro silné i slabé pohlaví. Takový obraz může být jen velkolepou ozdobou těla, nebo může být proveden jako talisman, nesoucí hluboké označení. Tetování se stromem je plné mimořádné síly, krásy těla a morálky. Taková tetování budou vždy přitahovat pozornost, zarážející svou krásou, velkolepostí a originálním výkonem. Tetování zobrazující strom dokonale zdůrazňuje lásku majitele k životu a jeho dobrou povahu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.