Svíčka
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrhy tetování svíčky

Ve světě zdobení těla tetováním najdeme mnoho motivů na různá témata.

Mezi velkým výběrem obrázků jsou motivy, které se k nám dostaly z dávné historie. Jeden z těchto starodávných motivu je svíčka. Tento motiv se u evropských národů těšil největší poptávce. Tetování svíčky je symbolem duše a života, proto se k němu přistupuje s úctou a respektem. Ve středověku svá těla tímto motivem zdobili mniši, cestovatelé, obchodníci a dokonce i zločinci. V křesťanské kultuře je svíčka jedním z nejdůležitějších prvků.

Existuje mnoho interpretací tetování svíček, pojďme se na ně podívat.

Návrhy tetování svíčky
Návrhy tetování svíčky
Návrhy tetování svíčky

Význam tetování svíčky

Tetování svíčky představuje světlo, které člověku pomáhá v životních nesnázích.

Tento motiv také symbolizuje:

  • Moudrost
  • Naději
  • Život
  • Čisté myšlenkyV tomto tetování je sám plamen velmi důležitý, protože symbolizuje osvětlení lidské cesty. Toto tetování naznačuje, že život je pomíjivý, protože svíčka se snadno zhasne i zapálí. Motiv svíčky může také naznačovat smutek. V tomto případě zhasnutá svíčka symbolizuje smutek a kapky vosku stékající dolů jsou slzy. Tetování se svíčkou je možné aplikovat jako památku na milovaného člověka. Návrh tohoto typu může odrážet nezapomenutelné a zlomové body v jeho životě. Jasně hořící svíčka symbolizuje silného ducha člověka a touhu rozvíjet se. Tetování hořící svíčky představuje pro člověka určitý stimul, který ho pohání k dosažení nových výšin a k důstojnému překonání všech životních potíží.

Motiv svíčky symbolizuje boží světlo a milost, díky tomu může ovlivnit osud člověka. Symbol svíčky si často vybírají lidé spojovaní s magií, jelikož svíčka je často součástí mysticismu. Senzibilové tvrdí, že tetování svíčky posiluje auru člověka a lidskou sílu. Každý vkládá do tetování svíčky svůj vlastní význam, přesto byste ale neměli zapomínat na hlavní charakteristiky tetování svíčky.

Návrhy tetování svíčky
Návrhy tetování svíčky

Umístění tetování svíčky

Existuje široká škála motivů pro tetování a technik jejich aplikace, určitě si tak vyberete ten správný design.

Tetování svíčky patří jak k mužským, tak i k ženským typům tetování. Měřítko tetování může být různé v závislosti na tom, na jaké části těla se vám obrázek líbí.

Tetování svíčky najdeme na různých částech těla, nejčastěji to jsou:

  • Ruce
  • Nohy
  • Zápěstí
  • KrkTetování svíčky se nejčastěji provádí černobíle, kdy tatér věnuje zvláštní pozornost plameni svíčky, o to více bude světlý kruh ve tmě jasnější a výraznější. Tetování se svíčkou může být doplněno o různé tematické prvky, které vytvářejí jedinečný obrázek a dávají tetování ještě větší význam, může to být ruka, která drží svíčku, hodinky nebo květiny. Tetování svíčky doplněno těmito symboly vytvoří komplexní námět.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS