Tetovací skici tanku - VeAn Czech
Tank
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetovací skici tanku

Tetování tanku je čistě mužský nátělní obraz.

Tank je speciální stroj, který patří k bojové technice. Tank vypadá opravdu válečně, je rychlý a má vysokou úroveň ochrany. Již od dávných dob lidé přemýšleli o vytvoření spolehlivého a neporazitelného stroje pro bojové střety. První, kdo vytvořil náčrt podobný tomuto stroji, byl umělec Leonardo da Vinci, ale později bylo problematické tuto myšlenku realizovat, protože stroj by mohl být příliš objemný a těžkopádný při pohybu po terénu. Proto byla taková myšlenka rychle zapomenuta.

Nicméně v roce 1916 ve Velké Británii byla zahájena výroba tanků, která byla jednou z prvních na světě. Od té doby se svět dozvěděl o silném a neporazitelném stroji. Během Velké vlastenecké války byly tanky vyráběny naplno, přičemž došlo k jejich dalšímu zdokonalení a stroj byl učiněn lehčím a obratnějším v různých terénech.

V dnešní době tetování tanku nanášejí převážně muži, protože tento obrázek přitahuje a fascinuje. Tetování tanku má mnoho výkladů.

tetovací skici tanku
tetovací skici tanku
tetovací skici tanku

Základní významy tetování tanku

Tetování tanku charakterizuje silnou osobnost muže a pozicionuje ho jako pravého lovného muže a bojovníka, neboť není náhoda, že existuje fráze "řítí se jako tank".

Tím charakterizuje energičnost a touhu zvítězit.

Tetování může také připomínat léta služby v armádě, čímž majitel tetování vyjadřuje hrdost na svou službu. Tetování tanku znamená:

  • Silnou osobnost;
  • Sebejistotu;
  • Sílu vůle;
  • Rozhodnost.Tetovací skica rovněž charakterizuje stálou touhu bojovat a řešit své problémy silou. Tetování tanku symbolizuje také lásku a úctu k vojenské technice nebo jednoduše člověka, který je fanouškem daného stroje.

K tetování mohou být přidány různé prvky, například výbuchy a oheň, stejně jako stříkající krev. Tím obraz získává ještě větší význam. Tetování tanku se nejčastěji zobrazuje v realistickém stylu.

Nejslavnější tank T-34, který získal velkou slávu a úctu již za časů Velké vlastenecké války. Tento tank si na své tělo vytetovávají praví vlastenci své země, kteří cítí velkou hrdost.

Neméně běžné jsou tematické zobrazení z filmu "Star Wars" nebo logo z počítačové hry "Tanky".

tetovací skici tanku
tetovací skici tanku

Místa pro aplikaci tetování tanku

Tetovací skica tanku se nanáší na různé části těla.

Nejvhodnější místa pro aplikaci: ruka, hrudník, záda. Na velkých plochách těla lze zobrazit rozsáhlejší obrázky, čímž se zdůrazní veškerá velkolepost této bojové techniky.

Tetování tanku vypadá na těle velmi originálně a efektivně v barevné verzi, ale často se používá i klasická černobílá varianta. K tomuto tetování mohou být přidány pamětní data, například roky služby v armádě. Barevná tetování si vybírají drsní a dokonce agresivní muži, kteří jsou zvyklí řešit problémy silou. Tank zobrazený v monochromatických barvách si vybírají spíše zdrženlivé osobnosti, ale se silným charakterem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.