Tetování telefon - VeAn Czech
Telefon
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování telefon

Tetování telefonu není mezi tetovacími mistry často prováděno, ale v moderním světě si našlo své místo.

S příchodem nových technologií se gadget stal nedílnou součástí člověka a získal velkou popularitu.

Tetování telefonu nepochybně zdůrazní vaši individualitu a budete vynikat z davu. Tetovací skica telefonu má své významy a charakteristiky.

tetování telefon
tetování telefon
tetování telefon

Výklad tetování telefonu

Tetování telefonu symbolizuje, že jste komunikativní a společenský člověk, což také ukazuje vaši touhu zůstat ve spojení se svými blízkými a přáteli.

Tetovací skica telefonu charakterizuje otevřenost světu a lidem, stejně jako schopnost komunikace. Tyto tetování se hodí jak pro muže, tak pro ženy, neboť charakterizují:

  • Přátelskost;
  • Připravenost pomoci;
  • Nezávislost na názorech druhých;
  • Komunikativnost;
  • Společenskost.Tetování telefonu také může vyjadřovat touhu být vždy informován a v obraze všech událostí. Telefon je prostředek pro získávání a šíření informací, proto je výborný pro novináře, čímž zdůrazní jejich profesionalitu a vynalézavost.

tetování telefon
tetování telefon

Druhy tetování telefonu

Nejčastěji se tetování telefonu zobrazují jako vzhled prvních telefonů, které dnes můžeme vidět jen v muzeích.

Retro telefonní skicu si vybírají lidé s citem pro styl a rafinovaný vkus. Mužskou verzi tetování telefonu lze vyobrazit s lebkou na displeji nebo často s různými nápisy a slovy.

Pro ženy lze tetování doplnit různými dekorativními prvky, mohou to být květiny nebo vzory.

Tetovací mistři často vycházejí z obrazu Salvadora Dalího nazvaného "Telefon-humr". Jedná se o dosti neobvyklou skicu, která na těle vypadá velmi originálně a nápaditě. Také tetování telefonu lze doplnit důležitými daty nebo frázemi. Mohou to být slova "čekám na tvůj hovor" nebo naopak "zavolám zpět". Člověk, který má silné pouto se svými blízkými, doplňuje skicu slovy maminka nebo tatínek.

Často také zobrazují ruku, která sahá po telefonu - to může symbolizovat vaši závislost na gadgetu a touhu získat ještě více informací. Takový výklad se hodí i v případě, kdy je na tetování přítomen řetěz, což symbolizuje závislost na moderních zařízeních.

Často vedle tetovací skici telefonu zobrazují telefonní číslo, které pro majitele nese zvláštní význam.

V usilování být ve spojení se celým světem lidé často zobrazují iPhone, ukazujíce svou lásku k "jablku". Taková tetování mohou nést i opačný význam a ukázat, že jsou vzdáleni světovým trendům, zobrazujíce vedle slova, která kritizují tento gadget.

tetování telefon
tetování telefon
tetování telefon

Místa pro tetování

Pro zobrazení tetování telefonu na těle se nejčastěji používají: ruka, hrudník, noha.

Tetovací skicu obvykle provádějí mistři často ve stylu old school. Pokud jde o barvu, váš výběr není omezen. Může to být černobílý obraz nebo barevné tetování. Vše závisí na vašem přání.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.