Tetovací skici Terminátor - VeAn Czech
Terminátor
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetovací skici Terminátor

Po uvedení filmu "Terminátor" na plátna se hlavní hrdina stal dost známým po celém světě, a proto se tetování Terminátora stalo také populárním návrhem mezi tetovacími mistry.

Tento film lze označit za kultovní, jeho děj nám vypráví o boji umělé inteligence a obyčejných lidí, ukazuje vši vytrvalost charakteru a odolnost ducha. Statný, vysoký a zbavený lidských citů robot, který dobyl celý svět svou odvahou a sebejistotou.

Ve filmu Terminátor hraje hlavní roli jako bezcitný, ale zároveň oddaný a spolehlivý kyborg, a právě proto se jeho obrázek často objevuje na tělech mnoha lidí. Tato tetování má svou symboliku, se kterou je třeba se seznámit před aplikací na tělo.

tetovací skici Terminátor
tetovací skici Terminátor
tetovací skici Terminátor

Základní symbolika tetování Terminátora

Tetovací skici Terminátora přitahují mnoho lidí a jsou skutečně považovány za mužské tetování, protože symbolizují základní mužské vlastnosti:

  • Mužnost;
  • Oddanost;
  • Odvaha;
  • Velikost;
  • Hrdinství;
  • Vytrvalost.Tetovací skici Terminátora si vybírají muži, kteří chtějí zdůraznit a ukázat své okolí svou sílu a neohroženost. Také to symbolizuje, že člověk je vždy připraven pomoci v těžké chvíli a může vždy ochránit.

Terminátor spojuje v sobě člověka a robota, tím ukazuje svou sílu a moc a může být také oporou v životě.

Velmi často se setkáváme s tetovacími skicami Terminátora společně s hlavní hrdinkou Sarou Connor, charakterizující tvrdohlavost, sílu vůle, vytrvalost nejen pro mužský pohlaví, ale i pro ženy, symbolizuje jednotu mužského a ženského principu.

tetovací skici Terminátor
tetovací skici Terminátor

Místa pro provedení tetování Terminátora

Pro vyobrazení tetovací skici Terminátora si můžete vybrat jakoukoliv část vašeho těla, ale nejvhodnější místa pro provedení jsou: ruka, předloktí, záda, bok.

Pro vyobrazení tetování Terminátora na těle je potřeba dostatečné množství místa na těle, většinou se jedná o rozsáhlé obrazy s doprovodnými prvky, které v plné kráse zobrazují celou sílu tohoto kyborga.

K doplnění tetování jsou často vyobrazeny výbuchy a dokonce stříkance krve, stejně tak hrdina bývá doplněn černými brýlemi a v kožené bundě. Nejoblíbenější tetování Terminátora je, když jede na motorce podle scénáře filmu.

Nejrozšířenějším stylem pro aplikaci tetování Terminátora na těle je biomechanika. Tento styl zaměřený na vytvoření tetování kyborga jako reálného, a Terminátor je ztělesněním živého a neživého stvoření současně.

Neméně populární se považuje realismus. Mistři mohou velmi přirozeně a realisticky zobrazovat dokonce scény z filmu. Podle scénáře filmu měl Terminátor poškozenou tvář, proto mechanické díly a laserové oko vypadají na těle velmi cool. Tetování v tomto stylu vyžaduje velkou zkušenost a profesionalitu od mistra.

Tetování Terminátora se nanáší jak v černobílé barvě pro milovníky klasických tetování, ale častěji se používá barevná varianta, která ještě více obohacuje obrázek.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.