Tetování "třetí oko" - VeAn Czech
Třetí oko
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování "třetí oko"

Po mnoho století se umělecké tetování těší široké popularitě mezi muži i ženami.

Fanoušci tetování jsou lidé různého věku, životních priorit, hodnot a různých náboženství. Není divu, že za mnoho let sféra tělesného malířství shromáždila obrovské množství návrhů na každý vkus a barvu. Přesto moderní tetovací mistři pokračují v práci, fantazírování a vytváření nových, jedinečných návrhů.

Dnes jsou populárními tématy ezoterika, očista karmy, rozvoj duchovní osobnosti, kruh samsáry, třetí oko a další. Tyto témata se nemohly vyhnout sféře tělesného malířství, která shromažďuje návrhy nejrůznějších témat. A taková tetování jako samsára nebo třetí oko se těší široké poptávce mezi fanoušky tetovací sféry. V tomto článku se dozvíte o tetování "třetí oko".

Tetovací návrh "třetí oko" je univerzální obrázek, který je populární jak mezi muži, tak ženami. Co přitahuje lidi k tomuto návrhu? Jaký význam se skrývá v tetování třetího oka? V tomto článku se dozvíte o tomto a mnoha dalších zajímavostech.

tetování třetí oko
tetování třetí oko
tetování třetí oko

Třetí oko - co to je?

Třetí oko je jedna, konkrétně šestá, čakra umístěná mezi očima.

Když člověk otevře tuto čakru, stává se více vědomým v globálním vnímání a získává duchovní znalosti. Další název pro třetí oko je šestý smysl. Lidé, kteří v sobě odhalili tuto čakru (třetí oko), bývají nazýváni jasnovidci.

Podle esoterismu má každý člověk třetí oko, rodíme se již s otevřenou šestou čakrou. Nicméně, jak dospíváme, naše podvědomí vytváří blok. Abychom si opět otevřeli třetí oko, je nutné usilovně se učit a trénovat.

tetování třetí oko
tetování třetí oko

Význam třetího oka v tetování

Tetování třetího oka naznačuje, že člověk usiluje o rozvoj svého duchovního světa, chce poznat svět mnohem více, vidět energii všeho živého.

Tato tetovačka zvláště pomůže otevřít šestý smysl člověku, který nedbá na názory druhých, osvobodil se od předsudků a je mu jedno, co si myslí okolí, které ho odsuzuje. Protože mnoho lidí neakceptuje ezoteriku a přistupuje k tomuto učení s posměchem, někdy dokonce s odsouzením.

Umělecké tetování třetího oka charakterizuje člověka jako duchovní osobnost, která se neustále vyvíjí, snaží se dosáhnout vyššího a poznat nové vědomosti. Takoví lidé neskrývají své přesvědčení a věří, že duchovní rozvoj je nedílnou součástí jejich života.

tetování třetí oko
tetování třetí oko
tetování třetí oko

Varianty zobrazení třetího oka

Existuje celá řada návrhů třetího oka.

Mohou to být zobrazení zvířete nebo ptáka s třemi očima. Nebo zobrazení lidské postavy s třetím okem na čele. Nejodvážnější si mohou uprostřed čela zobrazit třetí oko.

Tetování se provádí v černé barvě, nebo ve všech barvách duhy, doslova. Také se často třetí oko zobrazuje v modré barvě, protože právě modrá je barvou šesté čakry.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.