Návrhy tetování trojzubce - VeAn Czech
Trojzubce
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrhy tetování trojzubce

V umění tetování je mnoho populárních obrázků, provedených v různých stylech a barevných variacích.

Jedním z mnoha návrhů na tetování je obrázek trojzubce, který je mezi milovníky tetování velmi žádaný. Takový obrázek na těle popisuje osobu jako odvážnou, rozhodnou osobnost, která má pevnou povahu a nepodléhá nekontrolovatelným slabostem.

tetování trojzubce
tetování trojzubce
tetování trojzubce

Výklad různých kultur

Obrázek trojzubce má starobylé kořeny, a když se dostal do oblasti uměleckého tetování, získal mnoho příznivců.

Podle mytologie bylo mnoho božstev zobrazováno s trojzubcem, proto se zmínka o tomto symbolu objevuje téměř v každé kultuře národů. Podle řecké mytologie je trojzubec zbraní Poseidóna, symbolem, který personifikoval moc mořského vládce. V indické religii je bůh Šiva zobrazen s zbraní, která svým tvarem připomíná trojzubec.

Tento symbol personifikoval božstvo jako:

  • Tvůrce, ochránce a ničitel;
  • Pán tří světů (nebeského, zemského a podzemního);
  • Pán času, který kontroluje přítomnost, minulost a budoucnost.Obyvatelé Číny spojovali trojzubec s velkou silou a mocí. V buddhistické religii tento znak označuje Buddhu, jeho učení a mnichovské společenství, všechno to je nazýváno "Tři poklady Buddhy". V křesťanské religii má trojzubec dvojí význam: na jedné straně je to znak Trojice, na druhé - chaosu. S tímto symbolem jsou také zobrazováni bohové jako Perun a Tagimasada.

Návrh trojzubce často vybírají lidé, jejichž život nebo profese jsou spojeny s mořem, nebo ti, kteří přežili v bouřlivém mořském víru.

Nesmíme zapomenout ani na nejjasnější a nejrozšířenější zobrazení trojzubce, který je státním znakem Ukrajiny. Takové zobrazení na těle člověka znamená jeho lásku k své zemi, lásku k svobodě, přátelství a dobru.

tetování trojzubce
tetování trojzubce

Výklad Variace
provedení tetování

Návrh trojzubce není pouze krásným obrázkem, ale nese v sobě hluboký význam.

Majitel tohoto nátělního obrazu musí odpovídat obrázku. Tento symbol personifikuje odvahu a sílu, navíc je to znak zbraně bohů. Proto, ať už je tetování doplněno jakýmikoli prvky, trojzubec vždy budí hrozivý vzhled svými hroty. Trojzubec je populární mezi muži i ženami. Navíc takové tetování na těle ženy symbolizuje vnitřní sílu majitelky, její stálou povahu, cílevědomost a pozitivní energii.

Tetování s trojzubcem vypadá skvěle na jakémkoli preferovaném místě těla. Mužská tetování se obvykle liší velkými rozměry a nachází se na zádech, hrudi, předloktí a rameni.

Existuje teorie, podle které je tetování trojzubce personifikací jestřába (jeho schematické ztvárnění), takový obrázek nese znak síly, obratnosti, pozornosti, odvahy a královské důstojnosti. Podle jiné verze trojzubec reprezentuje kotvu, což charakterizuje majitele tetování jako člověka spokojeného se svým životem. Tento obrázek také slouží jako ochránce pro svého majitele.

Vybráním návrhu trojzubce pro tetování si vybíráte mocný amulet, který ve vás odhalí vnitřní sílu, pevnost charakteru, cílevědomost a odolnost vůči životním neporozuměním.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.