Tetování tučňáka - VeAn Czech
Tučňáka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Tučňáka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s s Tučňákem.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování tučňáka

Na světě existuje obrovské množství tetování v nejrůznějších stylech a technikách.

Mnohá tetování mají různé významy:

  • mají svou specifickou interpretaci,
  • přitahují štěstí,
  • jsou talismanem,
  • zdobí naše těla,
  • přitahují pozitivitivní energii.Jedním z nejpozitivnějších tetování je motiv tučňáka. Jak každý ví, že tučňák je mořský pták, který má křídla, neumí ale létat a na souši je nemotorný. Místo toho se tučňáci mohou ve vodě pohybovat neuvěřitelně rychle i elegantně a překonávat obrovské vzdálenosti. Pohled na tučňáka nás skoro vždy rozněžní, tučňáci jsou velmi roztomilí, pozitivní, zábavní ptáci, díky své jedinečné barvnosti vypadají jako malí gentlemani. Tetování tučňáka nemá jedinou temnou stránku, jejich význam je naplněn výhradně pozitivními vlastnostmi. Lidé, kteří si vybírají tohoto ptáka pro svá tetování, jsou obvykle přátelští, společenští, pozitivní a dobře pracují v týmu. Tetování tučňáka si mohou vybrat i lidé, jejichž práce nebo koníček souvisí s počítačem. Obvykle pak volí motiv tuňáka Tux, který slouží jako oficiální maskot Linuxu. Veselý tučňák se sluchátky je oblíbený mezi mnoha hudebníky nebo DJi.

Tetování tučňáka
Tetování tučňáka
Tetování tučňáka

Význam tetování tučňáka

Jednou ze zajímavých interpretací tučňáka je touha být oblíbený, podávat dobré výkony v týmové hře.


Tučňáci také značí obratnost a vynalézavost.

Tučňáci musí být ve svém přirozeném prostředí, jen tak se cítí sebejistě a pohodlně. Díky tomu tetování s tučňákem označuje lásku k domovu, rodině a přátelům.

Tučňáci jsou poměrně vytrvalí ptáci a často dosahují úspěchu, proto takové tetování může znamenat úspěch majitele a schopnost být součástí týmu. Jak jsme již zmínili, tito ptáci jsou na souši nemotorní, ale ve vodě jsou ladní a rychlí. Při výskoku z vody umí dopadnout přímo na tlapky. Díky tomuto talentu, tetování s tučňákem symbolizuje důvěru a touhu dokončit započatou práci. Další pozitivní interpretací motivu tučňáka je jeho odolnost vůči křivdám, lidé s tímto symbolem v sobě zpravidla neumí hromadit hněv.

Tetování s tučňákem nenese agresi, je plné pozitivity. Mnoho lidí spojuje tučňáka se životními změnami, tetování naplňuje lidi pouze pozitivním přístupem a nenechává prostor pro agresi. Tento jedinečný pták znamená obezřetnost, sebeobětování ve prospěch blízkých, klid, sebekázeň a schopnost ovládat se v každé situaci.

Tetování tučňáka
Tetování tučňáka

Tučňák nemá mnoho barevných odstínů, ale díky svým decentním barvám je symbolem bohatého vnitřního světa člověka.


Mnoho lidí spojuje tučňáka se zdrženlivostí, schopností projevovat laskavost bez ohledu na okolnosti a držet na uzdě horkou povahu.

Tetování s motivem tučňáka interpretuje energii a neúnavnost majitele tohoto designu.

Motiv tetování tučňáka může být proveden v jakémkoli směru a stylu. Tetování je stejně vhodné pro muže i ženy. Dívky si pro tetování obvykle vybírají animovanou postavu tučňáka nebo mládě. V ženských preferencích se objevuje obrázek jednoho tučňáka nebo jejich páru. Muži si obvykle vybírají jeho realističtější verzi, i když mnozí z nich dávají také přednost jeho podobě v animované postavě.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.