Tetování návrhy tukana - VeAn Czech
Tukan
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy tukana

Tetování s motivem tukana se velmi často objevují na těle, protože je obtížné najít atraktivnějšího a výraznějšího ptáka.

Tukan je velmi barevný a exotický pták, jehož krása fascinuje, a navíc na těle vypadá velmi originálně a nápaditě.

Tukan je pták, který u většiny lidí evokuje moře a palmy, neboť právě v horkých zemích tyto krásné ptáky najdeme. Obraz tukana je snadno rozpoznatelný a navíc výrazně barevný. S pomocí kvalifikovaného tatéra můžete na svém těle vytvořit jedinečný obrázek, který má navíc mnoho významů. Tetování tukana vás vynikne z davu a vyjádří vaši osobnost prostřednictvím jasných barev a přidá půvab svým zajímavým zobákem.

tetování návrhy tukana
tetování návrhy tukana
tetování návrhy tukana

Význam tetování tukana

Symbolika ptáků je od pradávna považována za velmi významnou, protože ptáci umějí létat a snadno navazují kontakt.


Tukan je velmi neobvyklý pták s unikátními rysy, který často budí obdiv u lidí. Tukan, stejně jako mnoho jiných tetování, je nabitý různými výklady a má pro člověka význam. Mohou odrážet vaše základní vlastnosti nebo vám pomoci je rozvinout, patří mezi ně:

  • Komunikativnost
  • Přátelskost
  • Snivost
  • Tendence být nezávislý
  • Láska a pozornostTetování tukana je velmi příznivým a pozitivním symbolem, který se hodí jak pro muže, tak pro ženy. Tetovací návrh jen září jasem a naplní váš život dobrou energií. Tento pták vyniká mezi ptáky svou láskou k svobodě a touhou být stále na očích, navíc je to velmi chytrý a bystrý pták. Člověk, jehož tělo zdobí toto tetování, budí u lidí pouze sympatie a těší se široké popularitě. Tetování tukana může také ukázat, že člověk se stará o životní prostředí, a tímto tetováním ukazuje svou blízkost k přírodě a živočišné říši. Tukan se pro vás stane skvělým talismanem, který vás dovede k dosažení vašich cílů, protože negativní významy tetování tukana prostě neexistují. Ačkoli existuje mnoho výkladů, nejdůležitější je vždy ten význam, který do tetování vloží sám nositel.

tetování návrhy tukana
tetování návrhy tukana

Místa pro aplikaci tetování

Tetování tukana nemá žádná omezení pro aplikaci na tělo, protože se hodí všem lidem bez ohledu na jejich věk a pohlaví.

Nejčastější místa pro tetování tukana jsou: ruka, zápěstí, předloktí, noha. Může to být jak rozsáhlý obrázek, tak malá kresba. Často se tetování tukana aplikuje na otevřené části těla.

Tetování tukana je vyobrazováno v barevných a dostatečně jasných barvách, čímž přitahuje pozornost lidí, ale může být použita i klasická varianta v černobílém provedení mistrem.

K doplnění obrazu mohou být použity různé prvky, které dodávají tetování ještě větší smysl.

Tetování tukana harmonicky vypadá s květinami nebo jasným sluncem, mohou být použity i palmové větve nebo samotná palma.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.