Tetování - návrhy úsměvu - VeAn Czech
Úsměv
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy úsměvu

Úsměv na obličeji člověka mění naše duševní stav k lepšímu a je výborným způsobem, jak se zbavit smutku a skleslosti, radovat se z každého dne.

Tetování úsměvu je často zobrazováno tetovacími mistry na těle, a není to náhoda, protože to je jedno z nejpozitivnějších tetování mezi všemi existujícími. V naší době získalo obrovskou popularitu zobrazení smajlíku, protože je to dostatečně jednoduchý a zajímavý symbol, který zná každý člověk.

Toto tetování ztělesňuje pozitivitu a životní radost. Každý majitel takového tetování přikládá tomuto symbolu svůj zvláštní význam. Díky tomuto obrázku budete výhodně vynikat z davu a stanete se středem pozornosti.

tetování návrhy úsměvu
tetování návrhy úsměvu
tetování návrhy úsměvu

Druhy tetování úsměvu

Ve světě tetování existuje mnoho variant tetování úsměvu.


Nejrozšířenější z nich jsou:

  • Úsměv Jokera
  • SmajlíkTetování úsměvu Jokera má dvojznačný význam, jelikož je to především negativní postava. Majitel takového tetování je charakterizován jako proměnlivý a dosti příkrý člověk. Ale zároveň jsou lidé s tetováním úsměvu Jokera veselí a riskující. Návrh tetování tohoto obrázku symbolizuje čilost, nedostupnost, lstivost, stejně jako hazardní chování. Přestože tetování má takto dvojznačný výklad, každý majitel vkládá do tohoto obrázku svůj osobitý význam.

Tetování smajlíku má výhradně pozitivní významy. Návrh tetování smajlíku je nejčastěji vybírán mladými lidmi na svém těle, protože symbolizuje:

  • Radost
  • Veselí
  • Dobrotu
  • UvolněnostToto tetování je velmi rozšířené, protože charakterizuje pouze pozitivní naladění a dobrosrdečné úmysly. Majitelé tetování smajlíku jsou velmi životaschopní a přístupní lidé, kteří jsou vždy v dobré náladě.

Také dost často lze na těle vidět prostý úsměv. Tetování úsměv symbolizuje touhu člověka jít vpřed, navzdory životním obtížím. Toto tetování také symbolizuje lehký charakter člověka a dokonce romantiku. Majitelé takového tetování vždy najdou východisko z obtížných situací a myslí pozitivně. Návrh tetování úsměvu nabíjí svou dobrotou a dobrým rozpoložením všechny okolní.

Tetovací mistři také často zobrazují nápis "smile", který lze velmi často potkat. Tento návrh tetování je také vykládán velmi pozitivně a příznivě.

tetování návrhy úsměvu
tetování návrhy úsměvu

Obrázek tetování úsměvu na těle

Toto tetování je obvykle zobrazováno v malém nebo středním měřítku.

Tetování úsměvu se nejčastěji vyskytuje na otevřených částech těla, které mohou být:

  • Ruka (pro velmi malá tetování jsou ideální prsty nebo zápěstí)
  • Záda
  • Noha
  • PředloktíVýběr barvy nijak neovlivňuje význam tetování. Pro tetování smajlíku se obvykle používají žlutá a černá barva. Při aplikaci tetování úsměvu Jokera se používá mnoho různých barev, vše závisí na vaší fantazii. Tetování úsměv je také často doplněno různými detaily. Mohou to být květiny, vzdušné balónky nebo jakékoliv jiné harmonické doplňky. Tetování úsměv se hodí jak pro dívky, tak pro chlapce.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.