Tetování - návrhy uzlu - VeAn Czech
Uzel
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy uzlu

Po mnoha letech lidé zdobí své tělo tetováním, pro mnohé je tetování způsobem, jak ozdobit své tělo a vyniknout mezi ostatními, ale nesmíme zapomenout, že každý obrázek nese speciální význam a má mnoho různých výkladů.

Velkou poptávkou se těší tetování s uzlem nebo s obrázkem lana. V závislosti na variantě daného tetování bude jeho význam různý, proto je nutné pečlivě vybrat návrh pro aplikaci na tělo. Tetování uzlu má mnoho výkladů, se kterými je třeba se seznámit před aplikací.

tetování návrhy uzlu
tetování návrhy uzlu
tetování návrhy uzlu

Význam tetování uzel

Od nepaměti byl uzel považován za symbol udržování a přitahování člověka k sobě.

Uzel je považován za magický symbol, který se používal k spojení s člověkem, protože uzly znamenají silné vazby. V závislosti na tom, jaký přesně to bude uzel, se může výklad změnit.

  • Těsný uzel symbolizuje silnou vzájemnou vazbu mezi lidmi, kterou bude těžké roztrhnout.
  • Zamotaný uzel charakterizuje složité životní situace, úskoky nebo nevyřešené problémy.
  • Slabý uzel znamená váhavost člověka.
  • Rozvázaný uzel slouží jako symbol osvobození nebo řešení nějaké situace. Výklad tetování se může měnit v závislosti na vybraném obrázku.
tetování návrhy uzlu
tetování návrhy uzlu

Druhy tetování uzel

Keltský uzel sloužil od nepaměti jako silný ochránce před zlými silami.

Obraz tohoto uzlu používali bojovníci na své výstroji během svých bitev. Nejdůležitější charakteristiky keltského uzlu:

  • Spojení duše a těla
  • Touha se rozvíjet
  • Nevyčerpatelná síla světaMajitelé tělesného obrazu tohoto druhu mají silné spojení se svými předky, kteří pomohou při řešení problémů a jsou jakýmsi ochranou před negativem.

Také tetování uzlu symbolizuje snahu ukázat okolí svou neohroženost a sílu ducha, také charakterizuje agresivitu a zdůrazňuje snahu vyčnívat mezi ostatními lidmi.

Tetování lana na těle je symbolem námořníků, na kterém je často zobrazen kotva jako doplněk. Takové tetování prováděli námořníci po mnoha odchodech na moře. Tetování lana je obvykle zobrazeno kolem zápěstí ruky.

Velmi často jsou na těle zobrazovány tetování lana, které symbolizuje znak nekonečna. Tento tetování návrh provádějí mistry s uzlem uprostřed. Takový obraz nese velmi pozitivní energii a symbolizuje silnou lásku k milované osobě. Tento tetování návrh symbolizuje harmonii a silné vzájemné spojení, velmi často si takové tetování nechávají udělat mladí zamilovaní lidé ve dvojici.

Roztržený uzel symbolizuje neúspěšnou životní zkušenost, ve které došlo ke změně k lepšímu a uzel se roztrhl. To znamená, že člověk udělal lekci, která mu v budoucnu pomůže nedělat takové chyby.

tetování návrhy uzlu
tetování návrhy uzlu
tetování návrhy uzlu

Možnosti aplikace na tělo

Pro zobrazení tetování návrhu uzlu na těle jsou nejvhodnější a nejčastější místa: ruka, zápěstí, prsty, noha.

Tetování s uzlem je univerzální návrh, který je široce používán jak mezi muži, tak ženami. Tetování se nejčastěji aplikuje v černobílé verzi, ale také se často používá červená barva. Rozměry tetování závisí na vašem přání, ale většinou se jedná o obrázky malého nebo středního rozměru.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.