Tetovací skici vážka - VeAn Czech
Vážka
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetovací skici vážka

Vážka je velmi zajímavá a přitažlivá tetování.

Tento návrh vypadá originálně, lehce a velmi roztomile. Vážka je jedním z nejstarších hmyzů na světě, první nálezy jsou datovány ještě do jurského období, což znamená, že tento hmyz je velmi životaschopný a dokáže se přizpůsobit jakémukoli prostředí. Vážka přitahuje nejen svým vzhledem, který má mnoho různých barevných variací, ale má také zajímavé významy, o kterých se dozvíte v našem článku.

tetovací skici vážka
tetovací skici vážka
tetovací skici vážka

Výklady národů světa

  • V Číně je symbol vážky spojován s nástupem léta a příchodem tepla.
  • Vietnamci používají tohoto hmyzu k předpovídání počasí.
  • V Japonsku je tento hmyz nejvíce respektovaný, přináší lidem nadšení a naplňuje je životní silou. Na počest vážky Japonci pojmenovali svůj velký ostrov.
  • U Indiánů vážka symbolizuje nový život, což značí znovuzrození. Podle legend vážka odnáší duše zemřelých lidí.
  • V Rumunsku je symbol tohoto hmyzu spojován s lidmi, kteří mají spojení s ďáblem a nečistou silou.
  • V evropských zemích je vážka také spojována s čarodějnicemi a dalšími negativními postavami.V moderním světě existuje mnoho výkladů tetování vážky.

tetovací skici vážka
tetovací skici vážka

Význam vážky

Tetování vážky je velmi populární jak mezi ženami, tak mezi muži.


Tetovací skica má mnoho významů, z nichž hlavní jsou:

  • Usilování
  • Lehkost
  • Grácii
  • RychlostTetování vážky je charakterizováno křehkostí a zároveň silným charakterem majitele. Tento symbol znamená, že člověk prošel všemi životními obtížemi, rozumí smyslu života a má rozvinuté myšlení.

Také tetování vážky je spojováno s rizikem a odvahou. Majitelé takového tetování jsou pružní, proměnliví a milují svobodu.

Nejčastěji na svém těle zobrazují obrázek vážky ženy. Takové nátělní zobrazení může znamenat, že zástupkyně ženského pohlaví preferuje rovnost a vždy má svůj nezávislý názor.

U mužů tetovací skici vážky často aplikují lidé, kteří jsou fanoušky rychlosti. Mohou to být například závodníci nebo piloti. Pro muže bude vážka znamenat odvahu a mužskou sílu. Majitelé takového tetování budou čekat úspěch a důstojně se vyrovnají s životními obtížemi.

tetovací skici vážka
tetovací skici vážka
tetovací skici vážka

Místa pro aplikaci tetování vážky

Nejvhodnější místa pro zobrazení tetovací skici vážky jsou: zápěstí, ruce, rameno, záda, krk.

Ženy často aplikují tetování malých rozměrů, ale na otevřených částech těla. Pro muže je tetovací skica vážky prováděna ve větším měřítku.

Tetování vážky může být zobrazeno nejen v černobílé barvě, ale i v barevném provedení. Pro tetování vážky má barva svou charakteristiku. Tetovací skica vážky v zelené barvě symbolizuje životní moudrost, červená barva tetování mluví o vášni a velké lásce, modrá vážka symbolizuje klid a pohodu.

Pro zobrazení tetování vážky je nejvhodnější styl realismus, bez detaile. Tetování vážky zdůrazní u mužů všechny silné stránky, a u žen bude symbolem ženské křehkosti a něhy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.