Větve sakury

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Větev sakury?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Větví sakury?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky
větve sakury

V oblasti uměleckého tetování je květinové téma náčrtů velmi oblíbené.Obzvláště žádané jsou skici znázorňující sakury. Mohou to být obrázky samotných květin, kresba kvetoucího stromu nebo, jak se nejčastěji stává, kvetoucí větev.

Tetování větve sakury je kromě své krásy naplněno speciálním označením, které zase závisí na mnoha detailech. Jaký výklad se skrývá za tak jemným obrazem, se dozvíte v tomto článku.

Tetování větve sakury

Výklad náčrtu sakury

Než bude odhalen význam náčrtu větve sakury, nejprve si ujasněme, co znamená náčrt sakury v oblasti tetování.

  • Na základě starodávných tradic Japonska byla sakura symbolem bohatství a moci,protože jen bohatí a uctiví lidé mohli dovolit, aby ve své zahradě vyrostl tak krásný strom.
  • Význam tetování ovlivňuje i barva sakury, protože, jak víte, sakura dlouho nekvete.Přitom i sebemenší vánek dokáže vytrhnout ze stromu všechnu jemnou barvu. Na základě toho tetování s touto vynikající květinou znamená pomíjivost života.
  • Cyklus životní cesty – další výklad, přímo souvisí se zrozením květu sakury, jehokvetením a vadnutím.
  • V buddhistickém náboženství zosobňuje sakura nestálost, na základě čehož je častospojována s mládím, které nemůže být trvalé a časem mizí.
  • Znak pohody a plodnosti – tato označení jsou spojena s tím, že spolu s barvou sakurypřichází jaro, teplo a je čas pracovat na rýžových polích.
  • Nevinnost, mládí – jsou také označení sakury v tetování.
Tetování větve sakury
Tetování větve sakury

Význam větve sakury

Na rozdíl od samotného květu sakury má větev tohoto stromu trochu jiné označení. Kvetoucí větev sakury je zosobněním počátku.

Začátek citů, lásky, štěstí, blahobytu, začátek změny a tak dále.

Větev s vadnoucími květy vypovídá o ztracených očekáváních a nadějích, o zklamání nebo ztrátě milovaného člověka.

Tetování větve sakury

Strom sakura

V umění tetování je velmi žádaná nejen větev sakury nebo její květiny, ale také obraz samotného stromu.Japonská třešeň je ztělesněním nevinnosti, čistoty a mládí. Ale kromě toho může mluvit také o nespravedlnosti a utrpení.

Vzhledem k tomu, že barva ze stromu rychle opadá a strom dále roste, nese tetování japonská třešeň označení boje, nebojácnosti a odvahy.

Pokud je strom zobrazen s padlými květinami, takové tetování znamená ztrátu milovaného člověka nebo ztrátu něčeho důležitého v životě.

Tetování větve sakury
Tetování větve sakury
Tetování větve sakury
Místa pro tetování

Při výběru místa pro tetování byste se měli zpočátku rozhodnout pro obrázek.Pokud se bavíme o stromu, kresba může vypadat nejlépe na velkých plochách, samotné květiny budou vypadat skvěle na jakékoli části těla. Náčrt větve sakury vypadá dobře na klíční kosti, zápěstí, předloktí. Vše záleží na vaší fantazii a přání.

Pamatujte, že při výběru náčrtu pro tetování a přemýšlení o jeho označení je nejdůležitější hodnota, kterou jste sami do tetování vložili.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS