Tetování - návrhy víla - VeAn Czech
Víla
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy víla

Velké množství lidí se zajímá o mytologické obrazy, proto v oblasti tetování existuje obrovské množství návrhů s různými mytickými zvířaty a bytostmi.

Jedním z nich je obrázek víly. Tetování s tímto pohádkovým postavou ukazuje všechny vaše fantazie na kůži.

Víla je nadpozemská, mytická bytost, která se nám zjevuje převážně v podobě krásné dívky s krásnými a barevnými křídly. Tato tetování je považována za nejrozšířenější obrázek pro fantastická tetování. Tetovací návrh víly v moderním světě je charakterizován jako pozitivní postava s mnoha významy a charakteristikami.

tetování návrhy víla
tetování návrhy víla

Výklad tetování

Nátělní obrázek víly patří k ženským tetováním.

Majitelka takového tetování důstojně zdůrazní svou přitažlivost a tím ukáže svou víru v kouzlo a magii. U mnoha lidí se víla asocuje jako kouzelná, krásná a dobrá bytost, která pomáhá lidem v těžké chvíli.

Tetování víly má mnoho pozitivních charakteristik, nejzákladnější z nich jsou:

 • Krása
 • Mládí
 • Nevinnost
 • Dobrota
 • MilosrdenstvíNátělní obrázek víly má pro svého majitele příznivou energii, protože víla symbolizuje mír a je poslem dobra. Tento tetovací návrh je charakterizován krásou, elegance a dlouhověkostí, také obrázek znamená lehkost, svobodu a radost.

Tato pohádková bytost je symbolem osudu, protože dříve lidé věřili v její nadpřirozené schopnosti a mysleli si, že víla může změnit jejich osud k lepšímu. Z mytologie se považuje, že tato nadzemská bytost dokáže porazit zlé síly a přináší světu blahobyt a prosperitu.

tetování návrhy víla
tetování návrhy víla
tetování návrhy víla

Místa pro aplikaci na tělo

Pro nátělní obrázek víly lze vybrat jakékoli místo na těle.


Nejčastěji se tento tetovací návrh zobrazuje na těchto částech těla:

 • Ruka
 • Zápěstí
 • Předloktí
 • Rameno
 • Bedra
 • Nohy
tetování návrhy víla
tetování návrhy víla

Nejrozšířenější a nejvhodnější tetování malých nebo středních velikostí.

Zobrazují na těle obvykle jemnou mladou dívku s krásnými a rafinovanými křídly, vždy s rozpuštěnými a vlnitými vlasy, oblečenou v krásném oděvu s krátkými šaty nebo sukní.

Toto tetování vypadá velmi žensky a romanticky. Tetování často doplňují různé prvky, které harmonicky doplňují obraz. Mohou to být rostliny, motýli nebo třeba hvězdná sypka. Také velmi často tetování mistři zobrazují vílu s kouzelnou hůlkou nebo prostě sedící na krásném květu. Poměrně často tomuto tetovacímu návrhu přidávají zajímavý prvek v podobě pruhovaných ponožek na nohou, což také přináší trochu hravosti a lehkosti tomuto obrázku.

Často zobrazují toto pohádkové stvoření v keltské stylistice, dodávající tomuto obrázku ještě více tajemství. Rozšířený tetovací návrh víly v kresleném stylu vyjadřuje svobodu a štěstí. Víla může být zobrazena v různých barevných interpretacích, ale také populární černobílá verze tetování.

Vše závisí na vašich fantaziích a přáních, a naši mistři vám pomohou při výběru mimořádně atraktivního tetování víly.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.