Vlaštovky
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrhy tetování vlaštovky

Nejčastější označení, které lidé obdařili vlaštovkou, je znak mateřství.Vlaštovka byla dirigentkou Isis, nebeské bohyně věrnosti a patronátu nad ženami při porodu. Isis vládla nad větry a byla také považována za patronku námořníků. A protože vlaštovka doprovázela Isis všude, začali si námořníci dávat obraz tohoto ptáka na svá těla a věřili, že je vlaštovka ochrání a vrátí domů. Ale ne všichni námořníci si mohli nechat vytetovat vlaštovku, ale jen ti, kteří cestovali pět tisíc mil po moři.

Později, s každých pět mil moře nebo průchodu jiných moří, rovníku, se k tělu přidal další obrázek ptáka. Vlaštovka pro ně byla jako strážce, kdyby se námořníkovi něco stalo, pak mu vlaštovka zachránila duši. V naší době již takové tradice neexistují a námořník, který neodjel na moře, se může naplnit obrazem vlaštovky. Ale kromě mořského tématu má vlaštovka několik dalších interpretací.

Tetování vlaštovky

Výklad vlaštovky

  • Staří Řekové věřili, že vlaštovka je dirigentkou bohyně Afrodity, která byla patronkoulásky.
  • Číňané věří, že vlaštovky přinášejí dobré zprávy a změny.
  • Japonci spojovali vlaštovku s významem matky, která se stará a chrání svá kuřátka.
  • Křesťané spojovali vlaštovku se vzkříšením, tetování znázorňující vlaštovku znamenalonový život.
  • Buddhisté věřili, že obraz vlaštovky jim pomůže dosáhnout osvícení.
  • Ezoterici říkají, že vlaštovka je pro lidi talisman, pomáhá jim nesejít z cesty, zachránitsebe i osobní svobodu, kterou lidé získávají.Vzhledem k tomu, že vlaštovka má několik označení, lidé obou pohlaví si vybírají tetování s jejím obrázkem. Obraz vlaštovky je často spojen s rodným domovem a také s ochranou před mnoha obtížemi. Existuje také označení, které zná mnoho lidí, vlaštovka je znamením štěstí.

Aby přilákali štěstí, vycpali tetování s obrázkem vlaštovky a jetele nebo vlaštovky a podkovy. Milenci a manželské páry si obecně vybírají obraz vlaštovky v hnízdě, což znamená vzájemnou, rodinnou lásku. Létající vlaštovka znamená svobodu a nezávislost. Velmi často si slavní lidé dávají na tělo obraz tohoto ptáka, což je pro ně známkou popularity a úspěchu.

Tetování vlaštovky
Tetování vlaštovky
Tetování vlaštovky

Označení pro dívky

Dívky mají velmi rády tetování s vlaštovkami, pro ně je vlaštovka znakem mládí, krásy a jara.

Mezi dívkami je oblíbený obrázek vlaštovky, která drží květinu v zobáku. Tento obrázek zdůrazňuje kouzlo a přitažlivost majitele tetování. Vlaštovka vyobrazená na spodní části zad dokládá dívčinu koketnost a otevřenost pro komunikaci. Často se na žaludek přikládají vlaštovky, které demonstrují jejich postavu. Nejčastějšími místy, kde dívky kreslí vzor vlaštovky, jsou nohy, krk, lopatka a zápěstí.

Význam pro silnější pohlaví

Silná polovička také preferuje obrázky vlaštovek, zdobí si jimi paže, ramena i trup. Vlaštovky jsou často kombinovány s různými nápisy. Tetování vlaštovky zdůrazňují touhu muže usilovat o něco nového, otevřít nové obzory. Často muži přikládají obrázky vlaštovek na pěst, většinou to dělají boxeři. Takové tetování hovoří o síle a rychlosti boxera.

Tetování zobrazující vlaštovku lze provést jak černobíle, tak i v jiných barevných poměrech, vše záleží na vaší fantazii. Současně obraz barevné vlaštovky nejen přitáhne štěstí, ale také výrazně zvýší vaši náladu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS