Tetování vlaštovky - VeAn Czech
Vlaštovky

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Vlaštovku?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Vlaštovkou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování vlaštovky

Nejčastější označení, které lidé obdařili vlaštovkou, je znak mateřství.Vlaštovka byla dirigentkou Isis, nebeské bohyně věrnosti a patronátu nad ženami při porodu. Isis vládla nad větry a byla také považována za patronku námořníků. A protože vlaštovka doprovázela Isis všude, začali si námořníci dávat obraz tohoto ptáka na svá těla a věřili, že je vlaštovka ochrání a vrátí domů. Ale ne všichni námořníci si mohli nechat vytetovat vlaštovku, ale jen ti, kteří cestovali pět tisíc mil po moři.

Později, s každých pět mil moře nebo průchodu jiných moří, rovníku, se k tělu přidal další obrázek ptáka. Vlaštovka pro ně byla jako strážce, kdyby se námořníkovi něco stalo, pak mu vlaštovka zachránila duši. V naší době již takové tradice neexistují a námořník, který neodjel na moře, se může naplnit obrazem vlaštovky. Ale kromě mořského tématu má vlaštovka několik dalších interpretací.

Tetování vlaštovky

Výklad vlaštovky

  • Staří Řekové věřili, že vlaštovka je dirigentkou bohyně Afrodity, která byla patronkoulásky.
  • Číňané věří, že vlaštovky přinášejí dobré zprávy a změny.
  • Japonci spojovali vlaštovku s významem matky, která se stará a chrání svá kuřátka.
  • Křesťané spojovali vlaštovku se vzkříšením, tetování znázorňující vlaštovku znamenalonový život.
  • Buddhisté věřili, že obraz vlaštovky jim pomůže dosáhnout osvícení.
  • Ezoterici říkají, že vlaštovka je pro lidi talisman, pomáhá jim nesejít z cesty, zachránitsebe i osobní svobodu, kterou lidé získávají.Vzhledem k tomu, že vlaštovka má několik označení, lidé obou pohlaví si vybírají tetování s jejím obrázkem. Obraz vlaštovky je často spojen s rodným domovem a také s ochranou před mnoha obtížemi. Existuje také označení, které zná mnoho lidí, vlaštovka je znamením štěstí.

Aby přilákali štěstí, vycpali tetování s obrázkem vlaštovky a jetele nebo vlaštovky a podkovy. Milenci a manželské páry si obecně vybírají obraz vlaštovky v hnízdě, což znamená vzájemnou, rodinnou lásku. Létající vlaštovka znamená svobodu a nezávislost. Velmi často si slavní lidé dávají na tělo obraz tohoto ptáka, což je pro ně známkou popularity a úspěchu.

Tetování vlaštovky
Tetování vlaštovky
Tetování vlaštovky

Označení pro dívky

Dívky mají velmi rády tetování s vlaštovkami, pro ně je vlaštovka znakem mládí, krásy a jara.

Mezi dívkami je oblíbený obrázek vlaštovky, která drží květinu v zobáku. Tento obrázek zdůrazňuje kouzlo a přitažlivost majitele tetování. Vlaštovka vyobrazená na spodní části zad dokládá dívčinu koketnost a otevřenost pro komunikaci. Často se na žaludek přikládají vlaštovky, které demonstrují jejich postavu. Nejčastějšími místy, kde dívky kreslí vzor vlaštovky, jsou nohy, krk, lopatka a zápěstí.

Význam pro silnější pohlaví

Silná polovička také preferuje obrázky vlaštovek, zdobí si jimi paže, ramena i trup. Vlaštovky jsou často kombinovány s různými nápisy. Tetování vlaštovky zdůrazňují touhu muže usilovat o něco nového, otevřít nové obzory. Často muži přikládají obrázky vlaštovek na pěst, většinou to dělají boxeři. Takové tetování hovoří o síle a rychlosti boxera.

Tetování zobrazující vlaštovku lze provést jak černobíle, tak i v jiných barevných poměrech, vše záleží na vaší fantazii. Současně obraz barevné vlaštovky nejen přitáhne štěstí, ale také výrazně zvýší vaši náladu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.