Tetování Vlk - VeAn Czech
Vlk

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Vlka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Vlkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky vlků

Vlčí tetování je velmi žádané a nejen silnější pohlaví, ale i dívky se snaží ozdobit své tělo tímto obrazem.Vlk je velmi silný a odvážný dravec, hlavně jeho obraz je vycpaný na ramenou, hrudi nebo zádech, zatímco dívky dávají přednost vycpávání takového tetování na lopatku, krk nebo nohu. Nejčastější skica vlka je černobílá, protože tak vypadá nejreálněji.

Mnoho lidí si vlky spojuje s agresí, vychytralostí a hněvem, je to dáno především tím, že od pradávna vlci bojují s lidmi o potravu. Také si mnoho lidí spojuje vlky s druhým světem a silami, protože vlk je v noci lovec, v noci jsou jeho oči obzvláště děsivé a velmi tajemné, zvláště když vyje při měsíčním světle.

Tetování Vlk
Tetování Vlk
Tetování Vlk

Význam tetování s vlkem

Význam tetování, na kterém je vlk vyobrazen, je velmi jednoduchý, je potvrzením odvahy, odvahy, oddanosti, svobody, nezávislosti a odvahy.Tento obrázek také vypovídá o odhodlání, statečnosti, silných rodinných vazbách a vynikající týmové práci. Je třeba také vzít v úvahu, že označení tetování s vlky je také ovlivněno dalšími nuancemi:

 1. Vytí vlka při úplňku.
  1. V zásadě je takový obraz spojen s osamělostí, nezávislostí a vnitřní silou. Někdy je takové tetování vycpané poté, co přežilo zradu, s jeho pomocí ukazuje nedůvěru a podezření vůči lidem. Silueta vlka na pozadí měsíce je také symbolizována jako touha po péči a opatrovnictví.
 2. Vlčí úsměv.
  1. Projev hněvu, agrese a krutosti. Člověk vycpávající tento obraz ukazuje, že se neřídí stereotypy a přijatými normami, nezajímá ho názory ostatních, vždy bude hájit svůj nápad.
 3. Vlk v procesu běhu.
  1. Takový obrázek popisuje člověka, který miluje rychlost, nebezpečí, dobrodružství a změnu. Vlk, který běží podél pulzní linie, znamená "dokud budu naživu, budu lovit." Běží-li vlk ve stopách, znamená to pomstychtivost člověka.
 4. Vlčí skok.
  1. Náčrt zobrazující skákajícího vlka znamená, že se člověk snaží co nejrychleji odstranit jakékoli překážky.
 5. Skica vlkodlaka.
  1. Vycpáním tetování s obrázkem vlkodlaka člověk mluví o spojení se silami temnoty ao tom, že může hrát dvojí hru.
 6. Vlčí tetování.
  1. Vlčice vycpávají především dívky, které tak dávají najevo svou oddanost a věrnost svému milému. Pro častou vlčici jsou zobrazováni s mláďaty nebo vlčím párem.
 7. Bílý vlk.
  1. Tetování hovoří o nebojácnosti člověka, jeho připravenosti na jakékoli potíže. Takový obrázek také naznačuje, že osamělost pro člověka není vůbec děsivá. Černý vlk. Taková skica v podstatě sama o sobě nemá velký význam, je velmi žádaná, protože díky své barvě vypadá docela realisticky.
 8. Červenooký vlk.
  1. Vlk, jehož oči jsou červené, mluví o spojení člověka s nadpozemskými silami. Podobný obrázek můžete najít i v ohnivých jazycích. Takový obraz lze nalézt mezi psychiky, čaroději a lidmi, kteří mají rádi magii.
 9. Vlčí smečka.
  1. Toto tetování symbolizuje vedení, stejně jako ochotu vést rodinu nebo tým. Označuje také oddanost a velkou sílu člověka.
 10. Vlčí tlapa.
  1. Tetování vlčí tlapy mluví o odvaze, vytrvalosti a vytrvalosti. Osoba, která si vybere takový obrázek, ukazuje, že je připravena na jakékoli potíže na své cestě.
 11. Vlčí lebka.
  1. Obraz tohoto typu hovoří o nebojácnosti a připravenosti člověka na nejtěžší překážky.

Náčrtů znázorňujících vlky je poměrně hodně, na každém z nich vypadá vlk velmi působivě a odvážně, zejména vlk přitahuje svou krásou, silou, silou, odvahou a oddaností. Po výběru náčrtu pro tetování s obrázkem vlka se neobtěžujte hledáním zvláštních významů a nuancí, sami do něj vložíte nejdůležitější význam.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.