Tetování vlna - VeAn Czech
Vlna

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Vlnu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Vlnou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skica vlna

Před miliony let právě z vody vznikl život, voda dala schopnost vyvíjet se i nejmenším organismům, což po milionech let evoluce vedlo ke vzniku nás lidí.Role vody v životě člověka je také prvořadá. Co znamená vlnové tetování? Číst dál. Dokonce i ve starověku byla síle vody připisována zvláštní důležitost: čarodějové a kouzelníci mluvili o její mimořádné síle. Dokáže odrážet předměty, léčit, hasit požáry, uhasit žízeň. Zalévá také jídlo, které pak spadne na stůl, zalévá zvířata a rostliny. Ona je zdrojem života.

Tetování vlna
Tetování vlna

Význam tetování vlny

Vlna sama o sobě označuje pohyb, stejně jako vývoj.

 1. Mávat.
  1. To je čerstvost. Člověka to přemůže, polije ho životodárnou vodou. Čerstvé nápady, let fantazie, živost mysli a erudice - to vše mluví o osobě, která si takové tetování udělala pro sebe.
 2. Jiný význam.
  1. Důvěra v nevyhnutelnost změny. Možná nejsou kardinální a proces změn je nepostřehnutelný, ale přesto k nim dochází. Vypovídá také o touze rozvíjet se, zdokonalovat se, být lepší a moudřejší.
 3. Voda samotná hraje v celkovém obrazu velmi důležitou roli. Jedná se o očistný prvek, který odstraňuje špatnou energii a odstraňuje případné problémy.
  1. S proudem vody odchází všechno špatné. Tento význam mu byl vkládán od nepaměti. Vlnové tetování má všechny tyto prvky ve svém složení.
 4. Voda.
  1. Symbol pohybu, protože vypovídá o rozvoji v podnikatelské sféře, lezení po kariérním žebříčku. Dalším významem je navíc změna. Mohou být naprosto cokoli, ale vždy budou doprovázet majitele tetování.
Tetování vlna
Tetování vlna
Tetování vlna

Skica vlny může být vyrobena
v barvě azurové nebo v jakékoli jiné barvě

Po vyrobení vody nestandardního odstínu můžete přidat kousek své esence.

Skica vlny může obsahovat další prvky: vlna může být pomůckou při surfování, plavání, potápění a podobně. Na obrázku se proto mohou odrazit další prvky:

 • Zařízení;
 • Dřezy;
 • Lodě a jiná plavidla;
 • Mořské příšery a obyvatelé;
 • Fantastické a hrdinové legend a balad (mořské panny, piráti);
 • Postavy kreslených filmů a filmů (spongebob, zlatá rybka, aquaman).Podle toho, jaký má být výsledek, lze dílo doplnit o pamětní nápisy, například pokud zákazník pracoval nebo sloužil na lodi, jachtě, bárce a podobně. Vlna je známkou toho, že člověk miluje vodu. Vlnové tetování je volbou námořníků, milovníků pláže, cestovatelů.

Tetování vlna

Ještě pár významů

Klikatá vlna, kterou často volí dívky.Je uzavřena v trojúhelníku a znamená pohyb vpřed. Právě tento detail je jako krédo zdůrazňován.

Velká zaoblená vlna může znamenat harmonii, odhodlání, seberozvoj a zlepšení. Práce je umístěna do čtverce. Pro námořníky bude běžnější použít několik vln. Takové tetování je oblíbené jak mezi námořníky, tak kapitány.

Pro osobu, která si vybrala takovou skicu, bude vlna jakýmsi amuletem, jeho symbolem. Význam symbolu jsme podrobně rozebrali a komu bude tetování více do obličeje - muži nebo ženám - je těžká otázka. S vhodným designem bude práce radostí a bude přitahovat pozornost po mnoho let.

Pokud je nám již téma jasné, zbývá zvolit skicu. Může to být slavná socha namalovaná skvělým umělcem. Kromě toho stojí za to sledovat filmy a karikatury, abyste určili úkol. Pokud se obrázek nepodaří vytvořit, jsme vždy připraveni pomoci s jeho zápisem a přenosem na kůži. Práce může být také součástí velkého tetování: vlna bude aplikována jako součást existujícího obrazu nebo jeho počáteční fáze, prvního tahu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.