Vrabec

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Vrabce?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Vrabcem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování vrabců

Každý zná malého, zajímavého a velmi hbitého ptáčka se jménem - vrabec.Tento pták je známý všem obyvatelům planety Země, protože jsou v každém městě. Na rozdíl od jiných ptáků vrabci nelétají na jih, ale zůstávají na zimu, protože jsou schopni se přizpůsobit jakýmkoli životním podmínkám. Vrabec je nám znám již od starověku, byl často popisován v mytologiích mnoha národů. Vzhledem k tomu, že je to nejběžnější pták, není divu, že se dostal do oblasti uměleckého tetování. Tetování vrabce patří do stylu staré školy, to znamená, že tetování je vyrobeno v klasickém stylu. Možná i díky tomu je toto tetování velmi oblíbeným obrázkem po celém světě. Takový obraz nese pouze čistou, pozitivní energii, ale u různých národů je výklad obrazu vrabce odlišný.

Tetování vrabec
Tetování vrabec

Sémantické označení
vrabce v různých zemích

Interpretace tetování vrabce je podobná ve významu každému ptákovi, který má schopnost létat.Vrabec je také symbolem svobody, navíc vypovídá o možnostech překračování pravidel a rámců... Obraz vrabce je proto pro člověka často inspirací a inspiruje lidi kolem sebe. Vrabec je často spojován se zábavou, energií, nadšením a láskou k životu. Vrabec je také pták, který symbolizuje věrnost a oddanost, je to způsobeno tím, že vrabci se vždy vracejí domů, kamkoli létají. Co znamená vrabec v různých zemích?

  • U Řeků tento pták znamenal věrnost, oddanost a lásku. V jejich mytologii je vrabecpopisován jako pomocník Afrodity, která je slavnou bohyní krásy a lásky. Říká se, že vrabci jsou oddaní, pokud si najdou partnerku, zůstanou jí věrní. Proto je tetování vrabce často interpretováno jako znamení lásky a věrnosti své polovině.
  • Obyvatelé Egypta spojovali vrabce s druhým světem, věřili, že tento pták přenáší dušelidí do ráje.
  • Obyvatelé Číny věřili, že vrabec je symbolem mužské síly a také oddanosti své spřízněnéduši.
  • Indiáni spojovali vrabce s bohatstvím, věří se, že umístěním obrazu vrabce na tělo k vámbude celý život přitahovat úspěch a bohatství.Je zajímavé, že námořníci také uctívali vrabce a často si cpali jeho podobu na svá těla. Námořníci věřili, že je obraz chrání, pomáhá jim dostat se z jakékoli nebezpečné situace, i když je zastihne bouře, obraz jim pomůže vrátit se do rodných zemí k původním lidem. Také se věřilo, že pokud se námořníkovi přesto nepodařilo uprchnout, pak vrabec vede jeho duši do ráje. Toto označení pochází ze starověkého Egypta.

Tetování vrabec
Tetování vrabec
Tetování vrabec

Provedení tetování vrabce

Vrabčí tetování jsou velmi rozmanité, od černobílých barev až po všechny možné barvy.

V zásadě je vrabec zobrazen na větvi stromu, letící nebo stojící na zemi. Může to být buď osamělý pták, nebo doplněk s dalšími prvky: větvička, květina, nápisy, obloha a mnoho dalšího. Barva vrabce může být také odlišná, mnozí dávají přednost vycpávání ptáka modrým peřím, které přitahuje štěstí, nebo zobrazují ptáka v jasně žlutých tónech, jako je ohnivý pták.

Tetování, které zobrazuje květiny a na nich sedí vrabec, vypadá velmi barevně a působivě, ale tento obrázek je vhodnější pro ženy. U mužů je obrázek vrabce také docela populární tetování, které je provedeno v tmavších, klidnějších barvách. Pro vrabčí tetování můžete použít jakýkoli styl tetování, v každém případě kresba přitáhne pozornost. Co se týče místa aplikace, výběr je na klientovi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS