Tetování vrána - VeAn Czech
Vrána

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Vránu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Vránou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování vrány

Vrány jsou vysoce inteligentní a neuvěřitelně inteligentní ptáci, kteří jsou často považováni za zlověstné.Existuje názor, že tito zástupci ptáků mohou žít asi tři sta let, takže jejich obraz je velmi často spojen s dlouhým životem a dokonce věčností. S člověkem, jehož tělo zdobí obraz tohoto ptáka, se obvykle zachází opatrně, protože od pradávna tito ptáci nevzbuzovali mezi lidmi sympatie, ale naopak byli považováni za předzvěsti zla.

Dnes má náčrt havranského tetování několik interpretací, pozitivních i nepříliš příjemných. Obvykle označují moudrost, dlouhověkost a osamělost. Obrázky mají tendenci používat pouze monotónní, ponuré tóny s velkým množstvím černého pigmentu. Existují však náčrty s přidáním jasných barev, například akvarelové kapky nebo barevné ptačí peří. Náčrty tetování Crow jsou velmi žádané, a to jak mezi muži, tak mezi slabší polovinou. Mnozí věří, že taková popularita závisí na tajemství ptáka a také na spojení se silami temnoty. Tetování se aplikuje na jakákoli preferovaná místa, ale pták vypadá nejkrásněji na velkých místech, jako jsou záda, hrudník nebo bok.

Tetování vrána
Tetování vrána
Tetování vrána

Označení tetování
u různých národů

  • Keltové spojovali ptáka se zlověstným znamením, satanismem, magií. Havrani byli taképovažováni za posla Morrigan, bohyně války. Existuje názor, že tito ptáci mohou žít asi tři sta let, jíst mršinu a lovit jiné ptáky a dokonce i zvířata. Na základě toho dravec často zosobňoval osamělost.
  • Náboženství křesťanů spojilo ptáky se samotným ďáblem a zároveň představujehavrana jako patrona poustevníků. Předpokládá se, že zlověstný pták pomáhá poustevníkovi najít správnou cestu.
  • Během starověkých egyptských časů byl havran spojován s ničením. Ve Skandinávii septák choval jako dirigent samotného Odina - boha války.
  • Některé národy spojují okřídleného dravce s jiným světem. V legendách ruského lidu jepták průvodcem čarodějnic a čarodějů.
Tetování vrána
Tetování vrána

Ale spolu s ponurými významy má havran také dobré vlastnosti.

  • Ve starověké římské říši byl havran zosobněním naděje, protože ptačí křik připomíná„kras“, což se z latiny překládá jako „zítra“.
  • Čína spojuje vránu s mocí, věří se, že obraz tohoto ptáka na těle dává člověkuvytrvalost, činí majitele rozhodnějším a silnějším. V čínské mytologii navíc existuje legenda o posvátné vráně žijící na slunci. Je zosobněním slunečního hnutí, od východu do západu slunce.
  • Africké národy věří, že vrány jsou nejvěrnějšími společníky lidí.
  • Pro staré indiány působí havran jako totem, takže tito ptáci jsou ve velké úctě.
  • Japonci věří, že havran zosobňuje pevnost a působí jako znamení lásky a rodiny.
Tetování vrána

Místa pro tetování

Nejběžnější oblasti těla pro tetování vrány: záda, předloktí, rameno, strana.

Havran je zobrazen v jakémkoli preferovaném stylu, vypadá stejně působivě jak v realistickém pojetí, tak ve stylu trash polky nebo akvarelu.

Tetovací skica vrány je obvykle zobrazena v černých barvách. Existují však také obrázky s jasnými doplňkovými barvami.

Tetování vrány může obsahovat další prvky, které také ovlivňují označení vzoru těla. Nejčastější významy spojené s náčrtem havrana jsou: znamení moudrosti, věčnost, mazanost, osamělost, naděje, plodnost, spojení s druhým světem a spojení se zlými silami. Navzdory takovému počtu označení je nejdůležitější interpretace, kterou majitel tetování vloží do obrazu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.