Tetování zákusků - VeAn Czech
Zákusků

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Zákusků?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Zákuskem.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování zákusků

Oblast uměleckého tetování je plná obrovského množství nejrůznějších návrhů jakéhokoli tématu: zvířat, ptáků, lidí, profesí, abstrakce a mnoho dalšího.

Jedním z oblíbených a neobvyklých témat v tetovacím průmyslu je téma pečení: koláče, sušenky, muffiny a různé zákusky. Právě o poslední možnosti vám povíme podrobněji.

Tetování zákusků je v oblasti uměleckého tetování novinkou, ale i přesto jsou taková tetování velmi žádaná. Motiv tohoto charakteru na těle vypadá docela neobvykle a zajímavě. Je to skvělá možnost, jak vyniknout a ukázat svou individualitu. Zákusky jako tetování se zpravidla zobrazují v malých velikostech, design se snadno vejde na zápěstí, stehno, krk a dokonce i prst.

Tetování zákusku je oblíbené mezi ženami i muži. Jaký význam má tento obrázek? O tom se dozvíte v našem článku.

Tetování zákusků
Tetování zákusků
Tetování zákusků

Význam tetování

Pro mnoho lidí jsou zákusky slavnostním pokrmem, takže tetování zobrazující tento dezert může naznačovat, že jeho majitel je radostný a slavnostní člověk.

Zákusky mohou navíc odhalit následující povahové rysy svého majitele:

 • veselá povaha;
 • optimistický přístup v každé situaci;
 • schopnost radovat se z maličkostí;
 • rychle zapomínat urážky;
 • klid;
 • naivita;
 • připravenost vždy pomoci;
 • spontánnost;
 • přátelskost;
 • radostná osobnost;
 • šťastlivec;
 • lehkost v komunikaci.Kromě výše popsaných vlastností jsou lidé s tetováním zákusků cílevědomí, pozitivní a preferují světlé barvy v oblečení. Jsou to veselí lidé, kteří nejsou zvyklí nechat se odradit a snaží se v každé situaci najít pozitivní stránku.

Návrh dezertu s třešní nebo jahodou na krému naznačuje, že člověk je rád středem pozornosti.

Zákusek s výjevem lebky vyjadřuje poselství, že příliš mnoho sladkostí může zabíjet.

Tetování zákusků
Tetování zákusků

Varianty designu

Dnes je tetovací průmysl plný obrovského výběru motivů s dezerty pro širokou škálu chutí a barev.

Zákusek může být vyroben v realistické podobě nebo ve stylu animovaného filmu. Dezert lze ozdobit různými dekoracemi: růžičkami z polevy, cukrářskými perličkami nebo třpytkami, posypaný moučkovým cukrem nebo různobarevným dražé. Obrázek lze také doplnit dalšími sladkostmi, například bonbóny.

Poměr barev může být velmi odlišný. Motiv lze zobrazit v tlumenějších barvách, nebo jako jasný a sytý obraz. Vše záleží na Vaší fantazii.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.