Tetování žebřík - VeAn Czech
Žebřík

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Schody?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Schody?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skica žebřík

Na základě toho, jak přesně je schodiště zobrazeno, lze interpretovat význam provedené práce.Jaké jsou možnosti takového tetování? Přečtěte si článek níže.

Schodiště je architektonickým detailem každého domu s více než jedním podlažím. Ať už je to domov nebo kanceláře, restaurace nebo noční klub, umožňuje nám to jít nahoru a dolů. Z toho vycházíme, když mluvíme o významu schodů ve světě tetování.

Tetování žebřík
Tetování žebřík
Tetování žebřík

Význam

První význam, který vás upoutá, je vzestup, pohyb nahoru.Co to může říct? Zákazníkem takového tetování je člověk, který usiluje o rozvoj, zlepšení, kariérní postup. Krok za krokem, krok za krokem překonává překážky a směřuje ke svému cíli. K tomu můžete přidat odvahu, protože ne každý je připraven lézt a držet se schodů. Kromě toho je žebřík symbolem boje a dokonce vítězství nad vášněmi, což vám umožní soustředit se na to

Statečnost a odvaha, zobrazené tímto způsobem na obrázku tetování, budou zajímavým řešením pro různé lidi. Jedním z významů je také ctnost, spravedlnost, ušlechtilost, které byly tomuto architektonickému prvku dány od pradávna.

Pokud schodiště vede do nebe a my nevidíme jeho okraj, pak zde můžeme mluvit o duchovním smyslu: to je spojení mezi lidským životem a posmrtným životem, poslední cesta. Schodiště je vyobrazeno ve světlých barvách, jeho horní část je osvětlena paprsky slunce. V tomto případě se jedná o most mezi světy, včetně toho lze popsat jako průchod mezi peklem a rájem, peklem a nebem. Žebřík naznačuje víru ve vyšší síly, religiozitu člověka.

Tetování žebřík
Tetování žebřík

V následujícím chápání žebřík znamená hierarchii.

Zde mluvíme o věku ao kariérním žebříčku, po kterém se člověk neúnavně pohybuje a zlepšuje. Je důležité ukázat vztah ke skice v zadané práci s uvedením jejího umístění. Mimochodem, schody mohou být doplněny lidmi, kteří po nich chodí. Zde bude zajímavé ukázat pohyb: ať už jde o anděla sestupujícího z nebe, nebo o člověka či jeho duši, stoupající do výšin vesmíru.

Lezení může znamenat i lásku k lezení po horách. Tím, že uděláte tetování žebříku, člověk projevuje lásku k horolezectví nebo turistice. Tetování ukáže, že pro toho, kdo si ho objednal, není vzestup nic jiného než žebřík, po kterém se bez problémů pohybuje nahoru. Nebo to bude dílo se sarkastickým zvratem, ukazující závažnost této vzestupné cesty.

Vstávání také vypovídá o štěstí, úspěchu, štěstí a pohodě člověka. Čím výše si na tomto žebříku představuje sebe, tím rychleji stoupá a pohybuje se směrem k vrcholu.

Téma schodů neobešlo ani fanoušky různých hudebních skupin. Například příznivci rockového směru okamžitě ocení skicu schodiště, pokud je vyrobena ve stylu jejich oblíbeného hitu Stairway To Heaven od světoznámé kapely Led Zeppelin. Význam zde bude ve zvláštním vztahu ke skladbě samotné, která po mnoho let vzrušovala svou krásou a rytmem.

Tetování žebřík
Tetování žebřík
Tetování žebřík

Jak nejlépe umístit
náčrt schodiště na kůži

Vzhledem k tomu, že žebřík sám o sobě představuje obdélníkovější, protáhlejší postavu, lze jej umístit na paži, od ruky k lokti, bude také dobré rozhodnutí nacpat jej na holeně.

Pokud navíc přidáte další zajímavé prvky, dosáhnete nejpřijatelnějšího výsledku, který bude nápadný a přitáhne pozornost ostatních.

Jak udělat náčrt neobvyklý? K označení závažnosti životních překážek můžete použít náčrtek schodiště, kde bude bez některých schodů nebo zkosený, s prasklinami. Také, pokud na něm zobrazíte osobu, můžete ukázat, že obtížné kroky byly dokončeny. Jiné možnosti:

  • Kovový plochý žebřík.
  • Starověká variace s vyřezávaným zábradlím.
  • Točené schodiště vedoucí nahoru.Paleta barev zde může být libovolná, vše závisí na vašich preferencích barev. Můžete si vyzvednout náčrt a nechat si poradit od našich tatérů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.