Zeměkoule

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Glóbus?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Glóbusem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování zeměkoule

Umění tetování v průběhu let nikdy nepřestalo udivovat lidi svým neomezeným počtem obrázků.Postupem času se objevují nové nápady, styly, techniky. Tetovači rozvíjejí a překvapují své klienty mistrovsky provedenými díly. Čas je pomíjivý, neustále se mění a nestojí na místě, stejně jako tetování. Postupem času se objevují nová, zajímavá, originální tetování, která jsou velmi žádaná. Jedním z těchto tetování je například obrázek zeměkoule. Tato skica se poměrně často nachází v portfoliu tatérů a je žádaná jak mezi dívkami, tak mezi mužskou polovinou. Co ale znamená tetování zeměkoule?

Tetování zeměkoule

Vlastnosti významu
tetování zeměkoule

Univerzální tetování se zeměkoulí zpravidla znamená touhu po cestování, dobrodružství, seznámení s novým neznámým světem.Často se tento obrázek nachází na zápěstí nebo na předloktí. Často si tetování zeměkoule vybírají lidé, kteří profesionálně cestují po celém světě, zejména ti, kterým se podařilo překročit rovník. Kromě cestování je tetování zeměkoule spojeno s harmonií a integritou světa. Toto spojení označuje nekonečnost a nedělitelnost planety. Ale stojí za zmínku, že označení tohoto tetování nekončí. Další prvky obrázku také ovlivňují význam tetování.

  • Zeměkoule s konkrétními zeměpisnými názvy. Toto tetování znamená, že pro majitele jezvláště důležité určené místo. Obvykle si lidé tímto způsobem zvěčňují zemi, ve které se narodili, nebo místo, kam sní jít. Také určené místo může nést romantický význam.
  • Globus v jasných barvách. Tento obrázek zdůrazňuje lehkost charakteru majitele, jehopozitivní a zábavné. Výběrem takového člověka na výlet se nebudete mýlit, bude to s ním velmi pohodlné a snadné.
  • Zeměkoule a jízdní kolo (nebo jiná doprava). Vyobrazené vozidlo zpravidla označujekonkrétní dopravní prostředek, kterým člověk cestuje, poznává svět.
  • Známé názvy zemí byly nahrazeny názvy. Pokud jsou na světě místo nám známýchzemí vyobrazena jména, pak si majitel tetování těchto lidí velmi váží. Jména zpravidla patří jejich blízkým lidem, takže majitel tetování ukazuje, jak moc si těchto lidí váží.
  • Globus v černé a bílé. Toto tetování říká, že jeho majitel je pečlivý a přesný člověk.Cestující po celém světě by majitel tohoto tetování raději zůstal v hotelu, než aby si užíval slasti ve stanu.
Tetování zeměkoule
Tetování zeměkoule
Tetování zeměkoule

Verze

Tetování zeměkoule lze provést několika způsoby.Obrázek se může skládat nejen z jedné zeměkoule, ale také z dalších prvků. Jakýkoli obrázek může doplnit zeměkouli: lebka, letadlo, auto, kolo, netopýr atd. Docela běžné tetování zeměkoule s kompasem, mapou, ptáky nebo květinami. Velmi často se vyskytuje tetování zeměkoule s kotvou a delfínem vyskakujícím z vody. Toto tetování slouží jako symbol námořní pěchoty.

Kombinací označení lze obecně říci, že tetování zeměkoule má tendenci být aplikováno na zvídavé lidi, kteří chtějí vědět vše neznámé. Některá náboženství interpretují obraz zeměkoule jako znamení vesmíru a nesmrtelnosti. Doplnění obrazu zeměkoule o různé prvky, výměnu zemí nebo jejich jmen, člověk sám vloží do tetování své vlastní speciální označení. Nebojte se tvořit a improvizovat, naplňte život jasnými barvami, stejně jako své tělo naplníte obrazy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS