Žena
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrh tetování-žena,slečna

Tetování je nejoblíbenější službou zdobení těla, která je velmi žádaná po celém světě.Už dlouhou dobu umělecké tetování zdobí těla lidí různého věku. Nositelné obrazy jsou oblíbené jak mezi zástupci silné poloviny, tak i mezi krásnou polovinou společnosti.Služba je oblíbená zejména mezi mladší generací, protože je to nejefektivnější způsob, jak vyjádřit sebe a své priority. V tetovací sféře je obrovské množství obrázků, v různých stylech a barevných variacích, v různých směrech. Každý si může vybrat skicu podle svého. Obzvláště populární, po mnoho let, náčrtky tetování zobrazující ženu. Jaký je význam tetování s obrázky krásných žen?

Tetování žena
Tetování žena

Význam tetování

Tetování s ženou může mít různá značení.Může to být portrét milované ženy, to platí většinou pro muže, nebo obrázek oblíbené herečky či zpěvačky a podobně. Ale neměli byste připisovat tetování s ženami výhradně mužské polovině.Tetovací náčrtky žen jsou také oblíbené mezi zástupci slabší poloviny.

Označení dívčí skici je ovlivněno dalšími prvky, které jsou na obrázcích.

 1. Náčrt tetování ženy s andělskými křídly.
  1. Tento obrázek nese nejpozitivnější a nejjasnější označení - štěstí a úspěch.Jezdkyně s pochodní v rukou. Takový obrázek hovoří o oddanosti majitele tetování. Osoba s takovým tetováním zpravidla oceňuje loajalitu a nebude tolerovat zradu.Žena s mečem. Na těle muže takový obraz mluví o jeho lásce k dívce, která si hraje se srdcem jiných lidí. Obvykle je na takovém obrázku srdce nebo několik srdcí navlečeno na meč. Ale na ženském těle tetování mluví o větrnosti svého majitele a její nestálosti.
 2. Žena se sklenici v ruce.
  1. Žena držící sklenici s alkoholickým nápojem v rukou je znakem divokého života. Dříve se takový obraz často nacházel mezi námořníky.
 3. Slečna s hracími kartami nebo kameny.
  1. Mluví o lásce majitele tetování k nazardu.
 4. Pokud na náčrtu drží žena v ruce dýku a probodává si ním srdce.
  1. Takový obraz mluví o zradě, kterou zažil majitel tetování.
 5. Mořská panna je interpretována jako nebezpečná a zákeřná kráska.
  1. Ostatně právě pomocí neuvěřitelné krásy lákaly mořské panny námořníky do svých sítí.
 6. Žena a růže.
  1. Pokud jsou na růži zobrazeny trny, může takové tetování naznačovat touhu majitele pomstít zradu. Stejný výklad nese obraz ženy s nožem.
Tetování žena
Tetování žena
Tetování žena

Variace vyplnění tetování

Existuje hodně různých tetování zobrazujících ženy.Nejoblíbenější ženy v oblasti tetování jsou slečny ve stýlu Chicano, tento obrázek vypadá neuvěřitelně působivě a krásně. Často existují tetování s obrázky celebrit, například: Angelina Jolie nebo Scarlett Johansson.Tetování v tomto ohledu jsou zpravidla zobrazena na velkých místech: předloktí, záda nebo břicho, na hrudi. Ve velkém měřítku vypadá tetování velmi krásně a plně vyjadřuje všechny emoce malované krásy. Obrazy jsou vyráběny jak v černobílém provedení, tak v různých barevných variacích. Styl může být také jakýkoli, například realismus nebo trash polka. Oba styly vypadají velmi působivě, pozornost k vaší osobě bude neustálá. Koneckonců, krásné, sexy, svůdné slečny vždy přitahují pozornost všech kolem nich a kolemjdoucích.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS