Tetování - Žena: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Žena

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Dívku?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Dívkou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování-žena,slečna

Tetování je nejoblíbenější službou zdobení těla, která je velmi žádaná po celém světě.Už dlouhou dobu umělecké tetování zdobí těla lidí různého věku. Nositelné obrazy jsou oblíbené jak mezi zástupci silné poloviny, tak i mezi krásnou polovinou společnosti.Služba je oblíbená zejména mezi mladší generací, protože je to nejefektivnější způsob, jak vyjádřit sebe a své priority. V tetovací sféře je obrovské množství obrázků, v různých stylech a barevných variacích, v různých směrech. Každý si může vybrat skicu podle svého. Obzvláště populární, po mnoho let, náčrtky tetování zobrazující ženu. Jaký je význam tetování s obrázky krásných žen?

Tetování - Žena
Tetování - Žena

Význam tetování

Tetování s ženou může mít různá značení.Může to být portrét milované ženy, to platí většinou pro muže, nebo obrázek oblíbené herečky či zpěvačky a podobně. Ale neměli byste připisovat tetování s ženami výhradně mužské polovině.Tetovací náčrtky žen jsou také oblíbené mezi zástupci slabší poloviny.

Označení dívčí skici je ovlivněno dalšími prvky, které jsou na obrázcích.

 1. Náčrt tetování ženy s andělskými křídly.
  1. Tento obrázek nese nejpozitivnější a nejjasnější označení - štěstí a úspěch.Jezdkyně s pochodní v rukou. Takový obrázek hovoří o oddanosti majitele tetování. Osoba s takovým tetováním zpravidla oceňuje loajalitu a nebude tolerovat zradu.Žena s mečem. Na těle muže takový obraz mluví o jeho lásce k dívce, která si hraje se srdcem jiných lidí. Obvykle je na takovém obrázku srdce nebo několik srdcí navlečeno na meč. Ale na ženském těle tetování mluví o větrnosti svého majitele a její nestálosti.
 2. Žena se sklenici v ruce.
  1. Žena držící sklenici s alkoholickým nápojem v rukou je znakem divokého života. Dříve se takový obraz často nacházel mezi námořníky.
 3. Slečna s hracími kartami nebo kameny.
  1. Mluví o lásce majitele tetování k nazardu.
 4. Pokud na náčrtu drží žena v ruce dýku a probodává si ním srdce.
  1. Takový obraz mluví o zradě, kterou zažil majitel tetování.
 5. Mořská panna je interpretována jako nebezpečná a zákeřná kráska.
  1. Ostatně právě pomocí neuvěřitelné krásy lákaly mořské panny námořníky do svých sítí.
 6. Žena a růže.
  1. Pokud jsou na růži zobrazeny trny, může takové tetování naznačovat touhu majitele pomstít zradu. Stejný výklad nese obraz ženy s nožem.
Tetování - Žena
Tetování - Žena
Tetování - Žena

Variace vyplnění tetování

Existuje hodně různých tetování zobrazujících ženy.Nejoblíbenější ženy v oblasti tetování jsou slečny ve stýlu Chicano, tento obrázek vypadá neuvěřitelně působivě a krásně. Často existují tetování s obrázky celebrit, například: Angelina Jolie nebo Scarlett Johansson.Tetování v tomto ohledu jsou zpravidla zobrazena na velkých místech: předloktí, záda nebo břicho, na hrudi. Ve velkém měřítku vypadá tetování velmi krásně a plně vyjadřuje všechny emoce malované krásy. Obrazy jsou vyráběny jak v černobílém provedení, tak v různých barevných variacích. Styl může být také jakýkoli, například realismus nebo trash polka. Oba styly vypadají velmi působivě, pozornost k vaší osobě bude neustálá. Koneckonců, krásné, sexy, svůdné slečny vždy přitahují pozornost všech kolem nich a kolemjdoucích.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.