Žirafa

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Žirafu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Žirafou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování žirafy

Mnoho lidí se rozhodne tetovat obrázky zvířat.Někdy je výběr na jedinečném, zajímavém představiteli zvířecího světa, který dokáže dokonale zdůraznit individualitu člověka. Jedním z takových zvířat je žirafa. Jedná se o velmi zajímavé a neobvyklé zvíře, které mnohé překvapí svou stavbou těla a zajímavou barvou. Stejně jako samotná žirafa je tetování s jeho obrázkem zcela originální a neobvyklé. Ale kromě své jedinečnosti je tetování žirafy vynikajícím talismanem, který přitahuje bohatství, štěstí a prosperitu.

Také obrázek žirafy označuje prozíravost jejího majitele, který pravděpodobně ví, co ho čeká. Přestože žirafy nežijí ve všech zemích světa, jsou velmi oblíbeným zvířetem. Žirafy jsou velmi vysoké, takže mnohé vyděsí svým vzhledem. Ale ve skutečnosti je toto zvíře velmi mírumilovné, učenlivé a dobromyslné. Proto není divu, že mnoho lidí raději zdobí svá těla obrazem žirafy. Toto tetování nese několik označení, ale všechna jsou nasycena světelnou energií.

Tetování žirafa
Tetování žirafa
Tetování žirafa

Význam tetování žirafy

V Africe jsou žirafy uctívaná zvířata, která fungují jako totem.Obyvatelé Afriky věří, že žirafa je známkou úspěchu a prosperity a její obraz na lidském těle přinese majiteli úspěch ve všech záležitostech. Kromě toho existuje názor, že obraz žirafy může člověka chránit před selháním. Obyvatelé Evropy vnímají toto zvíře trochu jinak, protože pro ně je to zcela neobvyklé, protože nežije v evropských zemích. Některé zoologické zahrady jsou výjimkou.

Pro ženy, dívky, tetování s žirafou znamená talisman, který udržuje majitelku tetování a její blízké. Dívky, které si vybírají tetování žirafy, jsou zpravidla velmi veselé, individuální osobnosti. Dobře se na ně pamatují a zanechávají za sebou jen příjemné vzpomínky. Takové dívky si také velmi váží své rodiny a blízkých lidí, snaží se je chránit před různými problémy.

Člověk, který si vybere žirafu, je sám pozitivní, benevolentní člověk. Takoví lidé jsou vždy přátelští, dobrosrdeční a ušlechtilí, vyzařují radost a pozitivní.

Tetování žirafy je nejen jedinečné, ale také barevné, vhodné pro jakýkoli odstín pleti. Mimochodem, skvrny na těle žirafy jsou vždy jedinečné, jako lidské otisky prstů.

Obvykle si tetování žirafy vybírají lidé, kteří jsou podobní tomuto zástupci zvířecího světa. Jsou to aktivní, bystří, pozitivní, dobromyslní lidé, kteří se umí radovat a přinášet radost druhým. Mnozí věří, že obraz žirafy na lidském těle zostřuje intuici svého majitele, dává mu flexibilitu a předvídavost.

Tetování žirafa
Tetování žirafa

Místa pro tetování

Žirafa vypadá originálně a barevně v různých provedeních.Může to být buď realistický obraz žirafy, nebo její kreslená postavička. Obvykle je žirafa zobrazena ve svém obvyklém prostředí, ale protože fantazie nemá žádné hranice, spiknutí tetování může být velmi odlišné. Vše záleží na vaší celkové práci s tatérem. Takové tetování je ideální jak pro dívky, tak pro zástupce silné poloviny lidstva.

Vzhledem k tomu, že tvar žirafy je značně protáhlý, tetování se obvykle aplikuje na podlouhlé části těla (nohy nebo paže). Obraz žirafy lze také nalézt na zádech osoby, na hrudi nebo na její straně. Výběrem tetování žirafy nejen ozdobíte své tělo jedinečným originálním vzorem, ale také získáte vynikající talisman.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS