Tetování zombie: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Zombie

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Zombie?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Zombie?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-zombie

Mezi tetovaní existuje mnoho příkladů rozmanitosti, kde většiná náčrtů-zvířata, ptáky, hmyz, lidi.


Neméně oblíbená jsou díla, kde hlavním tématem jsou domácí potřeby, doplňky a mnoho dalšího. Nicméně mystické obrazy, mezi nimiž jsou zombie, obsadily své místo. Co znamená tetování? Pojďme se na to podívat v tomto článku.

Zombie je fiktivní postava v mnoha legendách a příbězích. Příběh má původ v Africe, kde mohli voodoo šamani podle legendy oživovat mrtvé lidi. Za tímto účelem byly na zesnulém provedeny speciální obřady, které umožnily vrátit osobu z království mrtvých. Popíráním všech zákonů života mohl šaman, který promluvil o spiknutí a provedl nezbytné kroky, postavit na nohy nejen umírajícího, ale také mrtvého.

Legendy zarostly legendami novými a šamani se přesunuli i do Evropy, kde se příběhy o dě staly pro děti strašidelnými pohádkami. Mýty se rozšířily a postava zombie se stala populární. Pak přišlo kino a rok co rok uváděli scénáristé a režiséři do světa kinematografie téma zombie. Film dostal nové příběhy, lidi, vzrušující dobrodružství odvážlivců bojujících se zlými duchy, kterými byli zombie.

S příchodem série se postava přesunula z velké obrazovky na domácí televizory a později na počítače, ale již v roli hlavního hrdiny, antagonisty vesmírů široké škály her. Právě to podrobilo obraz zombie přehodnocení a nyní to nebyl ani tak fenomén oživení, jako ztělesnění zla.

Návrhy tetování-zombie
Návrhy tetování-zombie
Návrhy tetování-zombie

Význám tetování

Náčrt zobrazující toto stvoření si v posledních letech získal popularitu, což zpestřilo svět tetování.


Jaký je důvod takové popularity?

Když se na to podíváte, zombie je mrtvá osoba, která požírá maso živých lidí. Na postavě na jednu stranu není nic atraktivního, na druhou stranu je to mystika, která se v oblíbených příbězích, filmech a hrách ustálila. Hodnota investovaná do zombíků je tedy především touhou fanouška zachytit na sebe postavu nebo snímek ze svého oblíbeného filmu nebo hry.

Vzhledem k hlubšímu významu můžete zjistit, že symbol zombie je druhem vytrvalosti a schopnosti překonat jakékoli bariéry, dokonce i smrt. Takže člověk, jehož kůži zdobí takový obrázek, je silná osobnost, která nevypíná zvolenou cestu.

Pro milovníky mystiky a hororu bude takový symbol zajímavým doplňkem k obrazu. Gotický, šedý a nenápadný zombie je však nesmrtelný a porazit ho nebude tak snadné. Proto je volba chlapců i dívek způsobena touto hnanou silou nadpozemského tvora.

Pro milovníky voodoo magie nese symbol zombie ještě více síly a energie. Je to mocné znamení, které podporuje přesvědčení člověka.

Návrhy tetování-zombie
Návrhy tetování-zombie

Variace návrhu

Jaký si zvolit návrh?

V závislosti na volbě návrhů můžete projít širokou škálou variaci, kterých je na internetu více než dost. Vzhledem k velkému množství tematických filmů a her je snazší se v tomto žánru ztratit, než nenajít to, co potřebujete.

Samotný obrázek může být naprosto jakýkoli. Může to být obrázek celebrity:


  • Filmový hrdina
  • Politik
  • Pracovník vědy
  • Herec
  • ZpěvákTento seznam může pokračovat, jak dlouho chcete, a jeho variace závisí pouze na vaší fantazii. V zombie návrhu často dominují šedé tóny a přítomna může být i červená, která zdůrazňuje krvelačnost tvora.

Pokud stále není výběr možný, jsme připraveni pomoci s tím, který návrh je pro vás nejvhodnější. Styl tetování bude také zvolen tak, aby zdůrazňoval nejen podstatu práce, ale i váš styl. Tetování můžete umístit kamkoli, otevřeně i zavřeně před očima ostatních lidí. Velikost konečného tetování může také záviset na vás.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.