Tetování žralok - VeAn Czech
Žralok

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Žraloka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Žralokem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování - žralok

Žralok je nejdůležitější mořský predátor, krutý a krvežíznivý.Má neuvěřitelnou rychlost a sílu, kromě toho je velmi chytrý a mazaný. Takové silné vlastnosti mohou způsobit pouze respekt a obdiv, přitahovat pozornost. Právě kvůli těmto povahovým rysům jsou vybírány náčrty žraloků. Poměrně velké množství lidí chce doplnit své tělo siluetou nepřekonatelného mořského predátora a zároveň zdůraznit nejen svou individualitu, ale také neuvěřitelnou sílu.

Tetování žralok
Tetování žralok

Odrůdy skic

Obrazy mořských predátorů jsou velmi rozmanité, provedené v různých stylech a technikách.Býva to,že klient chce udělát několik mořských predátorů najednou, a to jak v běžném mořském prostředí, tak v abstraktním stylu. Ale přesto se spousta lidí zastaví u jedné siluety, obvykle velkého bílého žraloka nebo žraloka kladivouna. Mnozí věří, že tito zástupci mají nejjasnější a nejmocnější rysy, které jsou charakteristické pro žraloky. V zásadě je vybrána skica, na které je vyobrazeno mořské pozadí a samozřejmě samotný dravec, obrázky samotného obrysu dravce také vypadají neméně krásně.Obrázky, na kterých je žralok vyroben v abstraktním stylu, vypadají docela zajímavě, takové náčrty jsou také velmi oblíbené. Tetování žraloků se vyrábí v kresleném formátu, protože existuje mnoho karikatur, ve kterých je žralok hlavní postavou spiknutí. Náčrtky kreslených žraloků preferuje spíše mladší generace.

Tetování žralok
Tetování žralok
Tetování žralok

Význam tetování

Co přesně znamená tetování, závisí na tom, co člověk dělá.Lidé, kteří jsou přímo spojeni s mořem (rybáři a námořníci), velmi často dávají přednost kresbám žraloků. Takové obrázky pro námořníky mají hluboký význam, takže ukazují, že jsou při plavbě na moře připraveni na různé potíže. Takové tetování slouží jako talisman, dává víru, že námořníci brzy půjdou do svých zemí, aby viděli příbuzné a přátele.

Siluety mořských predátorů jsou mezi lidmi, kteří se zabývají podnikáním, velmi oblíbené, protože výraz „žralok podnikání“ je zcela běžný. Lidé, kteří jsou silní, mají zvláštní mazanost a bystrou mysl, obvykle dosahují v podnikání hodně. Stejné rysy převládají u žraloků, takže obchodníci si často vybírají právě takový obrázek pro tetování, aby zdůraznili svou sílu. Ale obvykle skrývají tetování a snaží se neinzerovat obrázek.

Tetování žralok

Rozdíly v tetování

Náčrt dravce si vybírají nejen muži, ale i jedinci ženského pohlaví, ale jejich náčrtky se od mužských mírně liší.Mužské náčrtky zobrazující žraloka jsou obvykle velké, nesou závažnější agresivitu a krvežíznivost. Silnější pohlaví zpravidla dává přednost vyplnění žraločích tetování na zádech nebo předloktí, ukazuje jejich sílu a vliv, taková tetování vypadají docela působivě. Pokud se dává přednost malým tetování, pak je obvykle skica vycpaná na paži, obraz je proveden ve velmi odlišném stylu.

Ženy jsou stále měkčí než muži, ale mají sílu a sebevědomí. Ale pro spravedlivou polovinu musíte pečlivě vybrat verzi náčrtu žraloka a místo, kde je lepší ji aplikovat. Nejčastěji obraz žraloka ženy davájí na nohou, protože právě ženské nohy přitahují velkou pozornost. Silueta žraloka na štíhlé ženské noze vypadá velmi originálně a neuvěřitelně krásně a zvýrazňuje majitele tetování z davu kolem ní.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.