m. Brno
Zelný trh 292/11
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vitalij Reznichenko

 • Tetování
 • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

 • Piercing
 • Laserové odstranění
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Sofiia Kibets

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Piercing v Brně

Piercing se objevil již ve starověku, tato oblast má poměrně dlouhou a pestrou historii.

Dříve bylo možné z piercingu v určitých částech těla zjistit příslušnost osoby k určité skupině lidí nebo sociální postavení člověka. Ne každý si mohl dovolit mít na těle vpich. Dnes je to neuvěřitelně oblíbená služba mezi lidmi různého věku a sociálního postavení po celém světě. Stereotypy ohledně piercingu jsou již dávno zapomenuty a každý může do vpichů na těle vložit svůj vlastní význam, udělat jej kde chce.

Za jakým účelem se lidé nechají propíchnout? U každého je to jiné: někdo doplňuje svůj styl a někdo v tom vidí způsob zdobení těla. Piercing je oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří se takto vyjadřují. Nejoblíbenější piercingy jsou piercing do ucha, obočí, jazyka, pupku, bradavek a tak dále.

Tetovací salon VeAn nabízí piercing v Brnějakéhokoli typu a složitosti. Překvapí vás rozmanitost možností a také vysoká kvalita služeb jakož i podmínky procedury. Pokud se necháte propíchnout, neváhejte kontaktovat náš salon!

Piercing v Brně
Piercing v Brně

Jaké typy piercingu dělá
tetovací salon VeAn

Bezpečnost a vysoká kvalita - to je piercing v Brněv tetovacím salonu VeAn.

Všichni mistři mají potvrzené diplomy ve svém oboru a zdařilé pracovní zkušenosti. V tomto případě se postup provádí za zaručeně sterilních podmínek. S námi proměníte v realitu jakoukoli svou představu o vpichu těla bez ohledu na jejich složitost. Díky lékařským znalostem našich specialistů je takový zákrok maximálně bezpečný a prakticky bezbolestný.

Mistři salonů provádějí piercing následujících typů:

 • Piercing uší;
 • Piercing nosu;
 • Piercing obočí;
 • Piercing rtů a jazyka;
 • Piercing tváře;
 • Piercing klíční kosti, bradavek, pupku;
 • Korzet;
 • Piercing intimních míst.V závislosti na místě piercingu může být propíchnutí téměř necitelné nebo velmi bolestivé. Ve druhém případě mistr použije speciální léky proti bolesti. Salon nabízí pouze kvalitní anestezii, takže její použití je bezpečné.

Piercing v Brně
Piercing v Brně
Piercing v Brně

Za jakých podmínek
se postup provádí

Dbali jsme na to, abychom každému klientovi poskytli maximální komfort a vysoce kvalitní služby.

Při návštěvě našeho tetovacího salonu klient získá podrobné informace ohledně služby piercingu v České republice. Může mistra osobně poznat a projednat případné problémy. Specialista bude informovat o průběhu zákroku, o kontraindikacích a omezeních a zeptá se o alergii na některé léky. Po pečlivém naslouchání všem přáním klienta mistr poradí, jak sen převést do reality sen převést do reality.

Pokud si přejete, můžete si studii předem prohlédnout. Je pravidelně čištěna, veškeré nástroje a vybavení jsou dezinfikovány a sterilizovány. Mistr provádí veškeré práce v jednorázových rukavicích, které po každém klientovi mění. Vstup do pracovního prostoru je z důvodu zachování čistoty povolen pouze v návlecích.

V místnosti máme také speciální pohovky a židle, které lze za potřeby dat do požadované polohy, a to pro pohodlí při propíchnutí na těžko dostupných místech. Pohodlí klienta přitom není ovlivněno.

Piercing v Brněv tetovacím salonu VeAn provádějí pouze vysoce kvalifikovaní a zkušení mistři. Jsme si proto jisti kvalitou poskytovaných služeb a dodržováním sanitárních a hygienických norem. VeAn nabízí bezpečný a kvalitní piercing.

Piercing v Brně
Piercing v Brně
KONTAKTUJTE NÁS