Piercing v Karlových Varech - VeAn Czech
m. Karlovy Vary
Zahradní 839/35
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Elena Deykina

 • Tetování
Žebříček : 4,7 (24)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Daria Stanicovscaia

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Halyna Makarenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yevheniia Ponomarenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Piercing v Karlových Varech

Studio v Karlových Varech provádí následující typy piercingu:

 • Piercing ušního lalůčku
 • Tragus
 • Industrial
 • Bridge
 • Septum
 • Nostril
 • Medúza
 • Monroe
 • Smile
 • Piercing jazyka
 • Piercing v pupíku
 • Piercing bradavekMistři piercingu v Karlových Varech používají při své práci výhradně titanové šperky. Titan je nejvhodnějším materiálem pro výrobu piercingových šperků. Karlovarské studio má velký výběr šperků pro všechny typy piercingu, každý si může vybrat podle svých představ.

Piercing v Karlových Varech provádějí kvalifikované odborníky s kvalifikačním diplomem. Naši mistři piercingu se neustále rozvíjejí a učí se novým věcem, aby mohli našim klientům poskytovat služby na nejvyšší úrovni. A proto se pravidelně účastní festivalů profesního rozvoje.

Piercing v Karlových Varech

Jedním z nejdůležitějších
momentů v každém salonu je sterilita

Sterilita a kvalita materiálu jsou pro nás na prvním místě, proto veškeré vybavení, materiály a pomůcky, které používáme při naší práci, jsou Evropské kvality a 100% sterilní.

Mistři piercingu v našem karlovarském studiu jsou zodpovědní a dodržují všechny normy pro sterilizaci zařízení. Tím je zajištěn bezpečný průběh zákroku, takže klient odchází nejen spokojený, ale i na zdraví neohrožen.

Mistři piercingu v Karlových Varech používají pouze jednorázové materiály, které jsou po skončení procedury okamžitě ekologicky zlikvidovány, což zabraňuje jejich opětovnému použití u dalších klientů. Především se to týká jehel pro piercing, které musí být v neporušeném blistru. Mistr jehlu před klientem vyndá z obalu a na konci práce ji vyhodí do kontejneru na ostrý odpad.

Mistři piercingu pracují pouze v jednorázových rukavicích, které se při jakémkoli kontaktu s okolními předměty vymění.

Piercing v Karlových Varech
Piercing v Karlových Varech
Piercing v Karlových Varech

Nejdůležitější fází naší práce je
příprava pracoviště na práci s klientem

Hodně záleží na sterilitě pracoviště, proto před každým klientem a po každém klientovi provádíme hygienickou očistu pracoviště.

Všichni mistři velmi dbají na sterilitu svého pracoviště.

Při dodržení všech těchto pravidel má klient jistotu, že mu bude piercing proveden bez újmy na zdraví. Studio Vean v Karlových Varech se zaměřuje především na pohodu svých klientů. Všechny jednorázové nástroje jsou rozbalení a zpracovávány přímo před klientem. Proto si všichni naši klienti mohou být stoprocentně jisti, že nástroje používané našimi mistry jsou sterilní.

Pokud se klient nedokáže rozhodnout, mistři rádi uspořádají pro klienta bezplatnou konzultaci a zodpoví všechny otázky klienta. Mistři v karlovarském studiu se vždy snaží najít individuální přístup ke každému klientovi.

Piercing v Karlových Varech

Síť VeAn tattoo často pořádá
propagační akce, slevy a soutěže

Řetězec tetovacích salonů VeAn se vždy snaží potěšit své klienty akcemi, slevami nebo akčními nabídkami.

Každý zákazník může získat narozeninovou slevu na piercing nebo slevu na první piercing ve studiu. Všichni, kdo se zúčastní soutěže nebo propagační akcí, si mohou nechat udělat piercing v Karlových Varech za výhodnou cenu.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.