Piercing v Liberci - VeAn Czech
m. Liberec
5. května 73/27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Olha Diachyshyna

 • Tetování
Žebříček : 5 (24)
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Tetiana Vizaver

 • Piercing
 • Laserové odstranění
 • Odstranění removerem
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (21)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Piercing v Liberci

Móda dělá s lidmi úžasné věci.

Každý rok, sezónu a měsíc nám móda diktuje nové trendy a styly v oblečení, líčení, účesech a dalších službách.  Lidé se snaží sledovat nové trendy a stíhat jejich tempo.  Na tomto seznamu je samozřejmě i piercing, po kterém je obrovská poptávka. Tato oblast již dlouhou dobu není novinkou, taková úprava je velmi běžná u mnoha lidí nejrůznějších věkových kategorií. Nejběžnější jsou piercingy uší, pupíků, nosu a jazyka. Touha ozdobit své tělo piercingem je buď osobním zájmem, nebo zvláštním způsobem upoutat pozornost ostatních.  V dnešní době existuje obrovské množství salonů, ve kterých se tyto služby praktikuji. Při výběru slušného salonu je třeba vzít v úvahu kvalitu sterilního prostředí, nářadí a zkušenosti specialisty. Jestliže žijete, anebo jste jen na návštěvě v tomto krásném městě - Liberci, pak pro bezpečnější a kvalitnější piercing kontaktujte tetovací salon VeAn. V našem salonu je tato služba prováděna zkušenými, kvalifikovanými odborníky s pomocí těch nejlepších materiálů, ve speciálně určeném studiu a naprosto sterilním bezpečí.

Piercing v Liberci

Úprava těla v Liberci

Zaměstnanci našeho salonu mají zkušenosti s piercingem různé složitosti:

 1. Ušní piercing.
  1. Tato služba zahrnuje propíchnutí uší klasickým způsobem, ale také propíchnutí chrupavky ucha a tragus ucha. Vpich do chrupavky můžeme rozdělit na jeden vpich, a nebo vpich na dvou místech pro propojení s činkou.
 2. Piercing rtů a dutiny ústní.  
  1. Piercing do rtů má několik stylů: monroe, hadí úžeh, madona, medúza, heroin a smile. Piercing dutiny ústní zahrnuje vpichy do jazyka, tváří a spodní části obličeje.
 3. Piercing do nosu.  
  1. Mohou být propíchnuta křídla nosu, přepážka, hřbet nosu a špička nosu.
 4. Piercing zóny čela a obočí.  
  1. Obočí může být propíchnuté na různých místech a  také v oblasti čela.
 5. Intimní piercing.  
  1. Při tomto typu piercingu se propichuji bradavky a genitálie. Vypadá krásně, jedinečně a nevšedně. Je důležité si uvědomit, že ne v každém salonu se tento druh piercingu provádí. Zda je tato služba v salonu prováděna či nikoliv, upřesňujte u manažera salonu.
 6. Piercing různých částí těla.
  1. Body piercing v podobě korzetu, piercing do pupíku, různé tunely v uších, jazyku a rtech.

Piercing v Liberci
Piercing v Liberci

Jak bolestivý proces bude, závisí na propichované části těla.

V každé zóně je bolest pociťována jinak, propíchnutí ušního boltce není prakticky patrné, což se nedá říci o jazyku, bradavkách a genitáliích. Významnou roli hraje také práh bolesti klienta a jeho výdrž. V kabinetu, kde se služba provádí, jsou k dispozici léčivé, dezinfekční, krve zastavující prostředky a prostředky proti bolesti.  Záleží nám na našich zákaznících a děláme vše pro jejich bezpečnost a pohodlí.

Vyjádřit svou jedinečnost pomocí piercingu, není nic za co by jste se měli stydět, jak se někteří lidé domnívají.  Kvalitní práce odborníka vypadá vzdy svým způsobem velmi originálně a krásně, bez ohledu na to, jaká část těla by byla propíchnuta. Hlavní je se obrátit na opravdu zkušené piersery a být si jisti sterilností a bezpečnosti. V Liberci se piersing nejlépe provádí v tetovacím salonu VeAn, kde je stoprocentně zaručena zkušenost našich zaměstnanců, naprostá bezpečnost a kvalitní výsledky.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.