Piercing bez objednání Olomouc - VeAn Czech
m. Olomouc
tř. Svobody 619/22
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kaminskaya

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (23)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Piercing v Olomouci

Piercing je šperk, který se vkládá do propíchnuté tkáně lidského těla.

V mnoha kulturách je piercing součástí tradice a rituálu a může také sloužit jako vyjádření individuality nebo módního trendu.

Je však třeba mít na paměti, že proces propíchnutí může být nebezpečný, pokud jej neprovede kvalifikovaný odborník. Při nedodržení nezbytných opatření pro dezinfekci a sterilizaci nástrojů může nesprávně provedený piercing vést k vážným následkům, včetně infekce, zánětu a dalším komplikacím.

Piercing v Olomouci

Pokud se tedy rozhodnete pro piercing v Olomouci, je důležité kontaktovat pouze profesionální piercery, kteří pracují v podmínkách maximální bezpečnosti a sterility.

V olomouckém studiu VeAn Tattoo poskytujeme profesionální piercingové služby pouze za použití kvalitního vybavení a nástrojů při dodržení přísných hygienických a sterilizačních opatření. Zvláštní pozornost věnujeme individuálním potřebám každého klienta a jsme vždy připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy. Pokud potřebujete profesionální piercing v Olomouci bez dalších komplikací, kontaktujte nás - rádi vám pomůžeme projevit váš styl a zdůraznit vaši individualitu v bezpečné a příjemné atmosféře.

Piercing v Olomouci
Piercing v Olomouci

Pokud piercing v Olomouci, tak
jedině ve VeAn Tattoo a nikde jinde

Naše společnost VeAn Tattoo zaručuje zákazníkům vysokou kvalitu služeb a bezpečnost při všech procedurách.

Tým našich piercerů má zdravotnické školení a své dovednosti neustále zdokonaluje účastí na festivalech a seminářích tak, aby drželi krok s nejnovějšími trendy a inovacemi ve světě piercingu. Máme bohaté zkušenosti s řešením různých typů piercingů a šperků, včetně:

  • Piercing ušního boltce a tragusu, stejně jako industrial (propíchnutí provádí pouze odborník vzhledem ke specifikům postupu).
  • Bridge je přísný, ale oblíbený typ piercingu, který zdobí hřbet nosu. Vpich se provádí na úrovni očí a je doslova „mostem“ mezi nimi.
  • Propíchnutí nosu: přepážka a chrupavka nosní dírky.
  • Piercing do rtů včetně medúzy, monroe a smajlíka.
  • Piercing jazyka, pupíku a bradavek.Používáme pouze zařízení a spotřební materiál evropské kvality a všechny postupy jsou prováděny za sterilních podmínek.

Piercing v Olomouci

Bezpečný piercing v Olomouci

Dokonce i jednoduché procedury piercingu vyžadují zkušené odborníky, kteří vědí, jak se vyhnout nepříjemným následkům, jako je zánět.

Je důležité pečlivě vybrat piercingový salon, aby nedošlo k vážnému zranění a infekci.

Velký důraz klademe na bezpečnost a hygienu každého našeho klienta. Náš tým odborníků dezinfikuje své pracovní prostory před a po každém klientovi a všechny nástroje se používají pouze jednou a před použitím jsou dezinfikovány.

Přijďte nás navštívit a přesvědčte se o vysoké úrovni bezpečnosti a čistoty v našem salonu.

Piercing v Olomouci
Piercing v Olomouci

Konzultace zdarma

I když víte, jaký druh piercingu chcete, je stále důležité probrat s piercerem podrobnosti, abyste si aplikaci správně naplánovali a dozvěděli se vše o případné přípravě.

Je důležité, aby náš odborník věděl o možných alergických reakcích a individuálních vlastnostech vašeho těla. U složitějších vpichů ho bude zajímat vaše reakci na anestezii.

U nás získáte bezplatnou konzultaci a individuální přístup ke každému z vás. Naši odborníci jsou vždy připraveni odpovědět na jakékoli otázky a pomoci vám vybrat nejlepší možnost piercingu v závislosti na vašich přáních a potřebách.

VeAn Tattoo často pořádá propagační akce, slevy a soutěže pro to, abychom naše služby ještě více zpřístupnili zákazníkům. Pokud si chcete nechat udělat piercing v Olomouci, sledujte naše stránky na sociálních sítích, abyste zůstali v obraze a nepropásli příležitost nechat se ozdobit piercingem za výhodnou cenu!

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.