Piercing v Ostravě - VeAn Czech
m. Ostrava
Nádražní 27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Odyntsova

 • Tetování
 • Permanentní make-up
Žebříček : 4,0 (31)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kateryna Kozhushko

Žebříček : 5 (28)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kufova

Žebříček : 5 (37)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kseniia Cherednichenko

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (30)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Inna Davydenko

Žebříček : 5 (24)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Sirchenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Piercing v Ostravě

Piercing je skvělý doplněk k vašemu stylu.


Piercing nejen doplňuje obraz, ale také zdůrazňuje individualitu, touhu po sebevyjádření a je také krásným a originálním způsobem zdobení těla. Tato služba je nám známá již od pradávna, nejběžnějším byl piercing u různých kmenů, které si propichovaly uši, nos, nosní přepážku a další části těla. Postupem času, v moderním světě se stal piercing uší velice žádaný, rodiče již z dětství se snažily propíchnout uši svých malých dcer, aby ty mohly v budoucnu nosit jakékoli šperky. Dnes je v této oblasti mnoho různých typů piercingu, různých částí těla a tak se tato služba stala velmi oblíbenou jak u dívek tak i u silnější poloviny obyvatelstva.

Piercing v Ostravě
Piercing v Ostravě

Rozmanitost piercingu ve "VeAn".

V Ostravě je body-piersing velmi žádaný, zejména mladší generací, ale v této oblasti neexistují žádná věková omezení.


S pomocí zkušeného specialisty bude piercing vždy vypadat skvěle.  Tetovací salon "VeAn" Vám nabízí tým zkušených profesionálů, kteří jsou vysoce kvalifikovaní a mají značné zkušenosti v oboru piercingu.  V našem tetovacím salonu si můžete nechat udělat piercing jakékoliv složitosti:

 • Všechny druhy piercingu uší;
 • Všechny druhy piercingu do nosu;
 • Nejrůznější piercing v ústní dutině;
 • Všechny druhy piercingu rtů;
 • Piercing do obočí;
 • Nejrůznější tunely;
 • Propíchnutí různých částí těla;
 • Intimní piercing.Naši zaměstnanci disponují veškerými potřebnými technikami propichování jakékoli části těla. Piercing jakékoli složitosti bude proveden kvalitně, přesně a bezbolestně.  Během procedury se používá jen to nejkvalitnější nářadí, materiály a přípravky.  Veškeré pracovní pomůcky jsou po každém klientovi pravidelně dezinfikovány a místnost vyhrazená k piercingu taktéž prochází pravidelnou sterilizací. Naši zaměstnanci přísně dodržují pracovní sanitace a veškeré hygienické normy.

Piercing v Ostravě
Piercing v Ostravě
Piercing v Ostravě

Snášenlivost procedury

Mnoho lidí sní o tom, že si nechá udělat piercing, ale zaráží je myšlenka na bolest během procedury.Každý typ piercingu provázejí různé pocity, například propíchnutí uší není prakticky patrné, což se o piercingu bradavek říci nedá.  Jak bolestivé bude propíchnutí ovlivňují následující faktory:

 • Typ piercingu;
 • Zkušenosti specialisty;
 • Použití anestetik;
 • Individuální citlivost klienta.A právě poslední kritérium z výše uvedeného seznamu ovlivňuje bolestivost zákroku. „Individuální citlivostí klienta“ je míněn práh bolesti.  Čím nižší práh bolesti člověk má, tím je pro něj obtížnější bolest snášet.  Ale vždy existuje možnost jak to napravit!  V našem salonu se používají speciální anesteziologické přípravky, které promění proces propíchnutí jakékoli části těla v naprosto pohodlnou proceduru.

Zkušenosti piersera jsou také velmi důležité, obracejte se pouze na skutečné specialisty, s pomocí jejichž dovednosti a správné technice ani nepocítíte, jak bude piercing hotov. Proto je velmi důležité kontaktovat důvěryhodné profesionály.

Jelikož je piercing v Ostravě tak velmi oblíbený, navštěvuje náš salon velké množství zákazníků a nejen kvůli tomu že nejsou k piercingu lhostejní, důležité je především to že v našem salonu se klienti ne obávají o své zdraví a naprosto důvěřují našim zaměstnancům. My děláme vše pro to, abychom nezklamali vaši důvěru a nadále těšili naše zákazníky prácí na te nejvyšší úrovni. Vyberte si kvalitní práci a hlavně svou bezpečnost, dělejte piercing v tetovacím salonu "VeAn".

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.