Piercing v Praze - VeAn Czech
m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Denis Davidenko

  • Tetování
Žebříček : 4,8 (22)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Oleksandr Horobets

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yanina Bobukh

Žebříček : 5 (22)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Piercing v Praze

Oblast piercingu je velmi rozmanitá, je naplněna obrovským množstvím úprav různých částí těla, od klasického piercingu uší až po intimní partie.


Kromě toho je každý typ piercingu rozdělen do několika skupin, každý si může vybrat pro sebe nejvhodnější úpravu těla, odpovídající svému stylu. Tato oblast nemá žádná věková omezení a netýká se jen jednoho pohlaví, svá těla si takto mohou ozdobit jak muži, tak i ženy. Jediné omezení se týká složitějších typů služeb, které vyžadují plnoletost zákazníka. Dříve měl každý piercing svůj vyznam a ne každý se mohl takto zdobit. Dnes neexistuje žádný specifický význam. V současnosti je to jen originální způsob estetické krásy a každý se nyní může obrátit na služby piercera. Piercing VeAn v Praze je velmi žádaný zejména mladší generací. Jde o službu, vhodnou nejen pro zkrášlení, ale i pro sebevyjádření, zdůraznění vašeho stylu a vaší individuality. Naše studio VeAn je tím nejlepším místem, kde se provádí piercing jakéhokoli druhu a složitosti. Náš tetovací salon Vás uchvátí příjemnou atmosférou, kvalifikovaným přátelským kolektivem, kvalitní prací a hlavně příznivými cenami.

Piercing v Praze
Piercing v Praze

Nejlepší podmínky procedur

Naši piercingovou službu si zamilovalo mnoho lidí.

Určité typy úprav těla vypadají velmi krásně a žensky, jiné jsou velkolepé, originální, neobvyklé a někdy až děsivé. Každý má svůj vkus, někdo rád propichuje různé části těla, někdo to považuje za nepřijatelné, ale i navzdory druhé kategorii lidí je tato úprava těla velmi žádaná. Pokud stále přemýšlíte, kde si v Praze nechat piercing udělat, přestaňte váhat a přijďte do našeho salónu VeAn.

VeAn je tetovací salon, který provádí jakýkoli typ piercingu, přičemž kvalita práce a hygienické podmínky jsou na nejvyšší úrovni. Specialisté pracující v našem salonu jsou vysoce kvalifikovaní odborníci sprestižními pracovními zkušenostmi. Mnoho našich zaměstnanců má zdravotnické vzdělání, takže se o své zdraví nemusíte obávat. Každý klient je pro nás důležitý, ke každému návštěvníkovi přistupujeme s porozuměním a péčí.

Vytvořili jsme podmínky k tomu, aby se klient při příchodu do našeho salonu cítil příjemně a bezpečně. Studio je plně sterilní, pravidelně se podrobuje hygienickému čištění a sterilizaci veškerého vybavení. V salónu jsou polohovatelná křesla, s jejichž pomocí může specialista uvést klienta do libovolné polohy tak, aby bylo snazší pracovat s těžko přístupnými místy a přitom neovlivnit pohodlí klienta. Na křeslo se před každým zákazníkem pokládá prostěradlo nebo fólie na jedno použití. Všechny opakovaně použitelné pracovní nástroje jsou sterilizovány v autoklávu, jednorázové nástroje se rozbalují a sterilizují až před klientem.

Piercing v Praze
Piercing v Praze
Piercing v Praze

Anestézie

Piercing zahrnuje mnoho druhů a každý z nich je pociťován jinak.

Například klasické propíchnutí ušního boltce, případně chrupavky je bezbolestné, proto se u nich anestezie nepoužívá, ale některé typy tělesných úprav mohou být velmi bolestivé a neprovádějí se bez použití anestetik. V našem salonu se o klienty staráme, a proto jsme vybavení kvalitními anesteziologickými přípravky, s jejichž použitím se procedura propíchnutí jakékoli části těla stane téměř bezbolestnou.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.