m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč byste si měli vybrat VEAN?
Požádejte o zpětné volání
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno

Alina Shevchuk

  • Piercing
  • Laserové odstranění
Žebříček : 4 (28)
avatar
Praha Certifikováno

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha

Denis Davidenko

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Prosím ohodnoťte.
Požádejte o zpětné volání

Piercing v Praze

Oblast piercingu je velmi rozmanitá, je naplněna obrovským množstvím úprav různých částí těla, od klasického piercingu uší až po intimní oblasti této služby.


Kromě toho je každý typ piercingu rozdělen do několika skupin, každý si může vybrat pro sebe nejvhodnější úpravu těla, odpovídající svému stylu.  Tato oblast nemá žádná věková omezení a a netýká se jen jednoho pohlaví, svá těla si takto mohou ozdobit jak chlapi, tak i dívky. Jediné omezení se týká složitějších typů služeb, které vyžadují plnoletost zákazníka. Dříve měl každý piercing svůj vyznam a ne každý se mohl takto zdobit.  Dnes neexistuje žádný zvláštní sémantický význam - dnes je to jen originální způsob estetické krásy a každý se nyní může obrátit na služby piercera. Piercing v Praze je velmi žádaný zejména mladší generací. Je to přece jen vhodná služba nejen pro krásu, ale i pro sebevyjádření, zdůraznění vašeho stylu a vaší individuality.  A nejlepším místem, kde se provádí piercing jakéhokoli druhu a složitosti, je "VeAn".  Náš tetovací salon Vás uchvátí příjemnou atmosférou, kvalifikovaným přátelským kolektivem, kvalitní prací a hlavně příznivými cenami.

Piercing v Praze
Piercing v Praze

Nejlepší podmínky procedur

Piercingová služba pokořila srdce mnoha lidí.

Některé typy úprav těla vypadají velmi krásně a žensky, jiné jsou velkolepé, originální, neobvyklé a někdy až děsivé.  Každý má svůj vkus, někdo rád propichuje různé části těla, někdo to považuje za nepřijatelné,  ale i navzdory druhé kategorii lidí je úprava těla velmi žádaná.  Pokud stále přemýšlíte, kde si v Praze nechat piercing udělat – přestaňte váhat a přijďte do našeho salónu „VeAn“.

VeAn je tetovací salon, který provádí naprosto jakýkoli typ piercingu, přičemž kvalita práce a hygienické podmínky jsou na nejvyšší úrovni. Specialisté pracující v našem salonu jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, jejichž pracovní zkušenosti jsou vysoce prestižní.  Mnoho našich zaměstnanců má lékařské vzdělání, takže se o své zdraví nemusíte obávat. Každý klient je pro nás důležitý, ke každému návštěvníkovi přistupujeme s povahou a péčí.

Vytvořili jsme podmínky k tomu, aby se klient při příchodu do našeho salonu cítil příjemně a bezpečně. Kabinet je plně sterilní, pravidelně se podrobuje hygienickému čištění a sterilizací veškerého vybavení.  V salónu jsou křesla / pohovky - transformeři, s jejichž pomocí může specialista uvést klienta do libovolné polohy tak, aby bylo snazší pracovat s těžko přístupnými místy a přitom ne zkazit pohodlí klienta.  Na křeslo před každým zákazníkem se prostírá prostěradlo nebo fólie na jedno použití.  Všechny opakovaně použitelné pracovní nástroje jsou sterilizovány v autoklávu, jednorázové nástroje se rozbalují a sterilizují už před klientem.

Piercing v Praze
Piercing v Praze
Piercing v Praze

Anestézie

Piercing zahrnuje mnoho druhů, z nichž každý je pociťován jinak..

Například klasické propíchnutí ušního boltce, případně chrupavky je nebolestivé, proto se u nich anestezie nepoužívá, ale některé typy tělesných úprav mohou být velmi bolestivé a neprovádějí se bez použití anestetik. V našem salonu se o klienty staráme a proto jsme vybavení kvalitními anesteziologickymi přípravky,  s jejichž použitím se procedura propíchnutí jakékoli části těla stane téměř bezbolestnou.

Požádejte o zpětné volání