Zarezervujte si sezení ve VEAN TATTOO a získejte 30% cashback v coinech! - VeAn Czech
Získejte 30% cashback v coinech!

Zarezervujte si sezení

a získejte 30% cashback v coinech!

Získejte 30% cashback v coinech za svou první návštěvu ve VEAN TATTOO! Využijte této jedinečné příležitosti a začněte své tetovací dobrodružství za výhodných podmínek.

Dlouho jste snili o něčem výjimečném? Nyní máte jedinečnou možnost získat 30% cashback v coinech za svou první návštěvu v našem salonu. Naši profesionální mistři jsou připraveni uskutečnit vaše nápady. Pospěšte si, akce platí po omezenou dobu!


Podmínky:

  • Akce platí od 01.06.24 do 30.06.24. Všechny služby provedené v tomto období se zúčastní akce po potvrzení účasti při rezervaci.
  • Cashback je připsán pouze za první službu provedenou v síti VEAN TATTOO. Opakované služby se akce neúčastní a nejsou způsobilé pro bonusové připsání.
  • 30% cashback v coinech za první návštěvu ve VEAN TATTOO. Cashback je připsán ve formě bonusových coinů, které lze použít k úhradě dalších služeb, nákupu merche nebo pečujících prostředků.
  • Rezervace je povinná. Pro rezervaci vyplňte níže uvedený formulář. Rezervace je potvrzena pouze poté, co vás kontaktuje online konzultant.
  • Bonusové coiny nelze vyměnit za hotovost. Mohou být použity pouze k úhradě služeb, nákupu merche nebo pečujících prostředků ve VEAN TATTOO.
  • Slevy a akce se nesčítají. V případě účasti služby v jiných akcích nebo přítomnosti jiných slev se použije pouze jedna, nejvýhodnější akce.
  • Počet míst je omezen. Rezervace probíhá v pořadí přihlášení, proto doporučujeme rezervovat si termín předem, abyste mohli nabídku využít.

Rychlá registrace

Vyplňte své údaje a očekávejte telefonát od konzultanta

Buďte v obraze o všech našich novinkách

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.