Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové - VeAn Czech
m. Hradec Králové
S. K. Neumanna, 500 02
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Biloborodova

  • Tetování
Žebříček : 5 (28)
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Mariia Maksymiuk

Žebříček : 5 (24)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové

Mnoho žen dává přednost permanentnímu make-upu, který může nahradit běžný make-up a ušetřit čas a peníze vynaložené na kosmetiku.


Co ale dělat, když výsledek není uspokojivý: permanentní make-up je špatně udělaný, vyšel z módy nebo není vhodný pro nový look? Přijďte do salonu VeAn, kde je vše - jak odborníci, tak lasery pro efektivní a bezpečné laserové odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové.

Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové

Co potřebujete vědět o postupu?

Kvalitní make-up je snem mnoha žen a mnoho z nich se uchýlí k permanentnímu make-upu.


Není však žádným tajemstvím, že konečný výsledek je často daleko od toho, co jste očekávaly, nebo může být zastaralý a už vás nebaví. V tomto případě je efektivní a bezpečné odstranění permanentního make-upu v salonu VeAn tím nejlepším řešením. Laserové odstranění permanentního make-upu je technologie založená na použití speciálního laserového přístroje, který dokáže proniknout do hlubších vrstev pokožky a zničit pigmentovou strukturu. Dále tělo nezávisle odstraňuje malé částice pigmentu spolu s tokem lymfy. Zkušení odborníci salonu VeAn mají potřebné dovednosti a znalosti, aby přesně určili sféru účinku a zabránili popálení a podráždění pokožky.

Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové
Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové

Naše výhody

Laserové odstranění permanentního make-upu je složitý a zdlouhavý proces, který vyžaduje speciální znalosti a dovednosti.


Neočekávejte, že nesprávně provedený, nudný nebo zastaralý make-upu bude odstraněn v jediném sezení. Klient obvykle potřebuje projít alespoň třemi až pěti sezeními, aby dosáhl požadovaného výsledku. V našem salonu se můžete spolehnout na to, že laserové odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové vás 100% uspokojí. Možná je tomu tak z následujících důvodů:

  • Používáme pokročilé vybavení, které vám umožní bezpečně a efektivně korigovat permanentní make-up.
  • Naši specialisté jsou vyškoleni, takže mají všechny potřebné dovednosti a mohou být hrdí na své zkušenosti s laserem.
  • Dodržujeme přísná hygienická pravidla a zajišťujeme pohodlí a bezpečnost našich zákazníků. Všechny nástroje a pracoviště jsou ošetřeny antiseptiky, aby se zabránilo riziku infekce nebo rozvoji zánětlivých procesů.
  • Klientům s citlivou pokožkou a nízkým prahem bolesti nabízíme lokální anestezii pro pohodlnější zákrok.
  • Odborník vám určitě řekne o pravidlech péče o pleť po proceduře, aby se předešlo komplikacím a dosáhla jste tak nejlepšího výsledku.
Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové
Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové
Odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové

Kolik procedur je potřeba?

Počet laserových procedur odstranění permanentního make-upu v Hradci Králové závisí na několika faktorech, jako je typ pleti, její stav a pigmentové vlastnosti.


Přítomnost jizev nebo jiných kožních defektů může vyžadovat další sezení. Navíc je potřeba počítat s časovým odstupem od poslední aplikace permanentního make-upu.

Než však budete pokračovat v postupu, musíte se ujistit, že nemáte žádné kontraindikace, jako je těhotenství, kojení, zánětlivé procesy, herpes, kožní onemocnění, onkologická onemocnění, cukrovka nebo hepatitida.

Pokud chcete ušetřit peníze, doporučujeme připojit se k našim skupinám na sociálních sítích. Zde se můžete jako první dozvědět o akcích, slevách a soutěžích, kterými zásobujeme naše zákazníky.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.