Permanentní make-up v Hradci Králové - VeAn Czech
m. Hradec Králové
S. K. Neumanna, 500 02
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Biloborodova

  • Tetování
Žebříček : 5 (28)
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Mariia Maksymiuk

Žebříček : 5 (25)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Hradci Králové

Permanentní make-up je jednou z nejvyhledávanějších procedur mezi ženami, které se snaží podtrhnout svou krásu a individualitu.


Pokud jste se rozhodly si nechat udělat permanentní make-up v Hradci Králové, je to právě salon VeAn, který nabízí ty nejlepší specialisty, kteří se vás nemůžou dočkat! Vytvořili jsme příjemné a přátelské prostředí, kde si můžete užívat vysoce kvalitní práci odvedenou za pomocí těch nejlepších materiálů. Vážíme si vaší důvěry a jsme připraveni nabídnout vám to nejlepší.

Permanentní make-up v Hradci Králové
Permanentní make-up v Hradci Králové

Výhody permanentního make-upu

Permanentní make-up je procedura, která umožňuje nanést barvící pigment do malé hloubky pleti za účelem vytvoření efektu make-upu nebo korekce drobných kosmetických vad.


Na rozdíl od tetování permanentní make-up časem vybledne a je třeba jej pravidelně obnovovat. Pokud vás nebaví trávit spoustu času tvorbou dokonalého make-upu nebo náklady na dekorativní kosmetiku překračují rozumné meze, pak je pro vás permanentní make-up tou nejlepší volbou.

V našem salonu v Hradci Králové nabízíme oblíbené služby permanentního make-upu jako je úprava obočí, víček a na rtů. Už se nemusíte bát, že se make-up rozmaže nebo setře, nyní bude váš vzhled bezchybný bez velké údržby. Zkušení specialisté vám díky svým šikovným technikám nanášení pigmentu pomohou vytvořit dokonalé linky na víčkách nebo upravit tvar rtů.

Permanentní make-up je skvělý způsob, jak vypadat co nejlépe za všech okolností, v kteroukoli denní i noční dobu a také ušetřit za nákup dekorativní kosmetiky. Díky této proceduře se můžete vyhnout komplexům méněcennosti a zbavit se ranní časové tísně. Permanentní make-up vám navíc pomůže zvednout náladu a vždy se cítit nejlépe.

Permanentní make-up v Hradci Králové
Permanentní make-up v Hradci Králové
Permanentní make-up v Hradci Králové

Naše výhody

Proč si vybrat náš permanentní make-up v Hradci Králové? Zde je několik přesvědčivých důvodů:

  • Zaměstnáváme ty nejlepší odborníky, kteří mají certifikáty a diplomy z mezinárodních soutěží a festivalů, potvrzující jejich profesionalitu. Dbáme na to, aby naše práce byla na vysoké úrovni.
  • Hygienické požadavky - zajišťujeme bezvadně sterilní pracovní podmínky. Před každým klientem je pracoviště a zařízení podrobeno antiseptickému ošetření. Specialista pracuje v masce a jednorázové nástroje se vyjímají ze sterilních obalů pouze v přítomnosti klienta.
  • Používání vysoce kvalitních certifikovaných pigmentů, spotřebního materiálu a anestetik – záleží nám na zdraví našich zákazníků.
  • Individuální přístup - pomůžeme vám vybrat optimální tvar, techniku ​​aplikace a barevné schéma, které podtrhne vaši individualitu a harmonicky doplní váš vzhled.
  • Bezplatná individuální konzultace - obdržíte úplné informace o zákroku, případných kontraindikacích a také doporučení pro péči a korekci permanentního make-upu. Specialista s vámi probere návrh a aktuální módní trendy.Přesnou cenu permanentního make-upu v Hradci Králové zjistíte na našich stránkách nebo při konzultaci. Připojte se k našim skupinám na sociálních sítích, abyste měli přehled o aktuálních slevách, akcích, soutěžích a dárcích. Rádi Vám pomůžeme vytvořit jedinečný vzhled pomocí kvalitního permanentního make-upu!

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.