Tetování v Hradci Králové - VeAn Czech
m. Hradec Králové
S. K. Neumanna, 500 02
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Biloborodova

  • Tetování
Žebříček : 5 (28)
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Mariia Maksymiuk

Žebříček : 5 (24)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Hradci Králové

Příležitostí pro vytvoření tetování je v Hradci Králové samozřejmě tolik, že je bude velmi těžké spočítat.


Pokud se však chcete nechat tetovat od skutečného profesionála a dosáhnout výsledku, který přitáhne obdivné pohledy, zveme vás k návštěvě sítě tetovacích studií a salonů VeAn. V současné době je tato síť jednou z největších v Evropě.

Tetování v Hradci Králové

Tetování v Hradci Králové: co u nás nabízíme?

Důvody, proč se lidé tetují, prošly v historii lidstva mnoha změnami.


Tetování v minulosti sloužilo jako potvrzení společenského postavení, příslušnosti k určité kastě nebo dokumentovalo hrdinské činy. Oživení zájmu o umění tetování je spojeno s touhou hlasitě deklarovat své přesvědčení, koníčky nebo může jít o tetování, kterým umocníte svou vlastní image.

Umění tetování se neustále vyvíjí a svým fanouškům nabízí nové styly a trendy. Pokud hledáte způsob, jak si nechat udělat tetování v Hradci Králové, ve VeAn najdete obrovský katalog návrhů, včetně široké škály stylů, jako je neo-traditional, blackwork, minimalismus a realismus.

Pokud nedáte na slova, ale na činy, rozumíme vám, protože tetování je navždy. Proto, abyste získali vysoce kvalitní výsledek, je důležité obrátit se na specialisty svého řemesla. Na stránkách VeAn si můžete prohlédnout portfolio našich tatérů a přesvědčit se o vysoké kvalitě našich služeb.

Jednou z hlavních výhod tetovacích služeb v Hradci Králové je vysoká profesionalita všech našich odborníků, z nichž každý má dovednosti pracovat v různých stylech, snadno navazuje kontakt s klientem a je připraven nabídnout širokou škálu možností realizace svého nápadu. Kvalifikaci našich specialistů potvrzují mezinárodní certifikáty a diplomy. Mají také potřebné zdravotnické vzdělání.

Tetování v Hradci Králové
Tetování v Hradci Králové
Tetování v Hradci Králové

Výhody našeho tetovacího salonu

Mezi výhody tetování v Hradci Králové v našem salonu patří:

  • Dodržování všech profesních norem, hygienických a sanitárních požadavků. O pracoviště a nástroje se pečlivě staráme. Jednorázové nástroje jsou za přítomnosti klienta vyjmuty ze sterilních obalů.
  • Nejlepší vybavení, nástroje a použití výhradně bezpečných certifikovaných pigmentů a materiálů.
  • Bezplatná konzultace je samozřejmost.
  • Vytvoření individuálního návrhu s ohledem na přání klienta.
  • Klienti mají přístup k tetování v jakémkoli stylu, bez omezení velikosti a výběru části těla pro kreslení obrázku.Jednou z nejdůležitějších otázek je cena tetování v Hradci Králové v salonu VeAn. Nabízíme služby evropské úrovně za přijatelné ceny. Chcete ušetřit peníze, aniž byste museli obětovat kvalitu? Sledujte naše skupiny na sociálních sítích a získejte informace o akcích a loteriích.

Tetování v Hradci Králové
Tetování v Hradci Králové

Doporučení klientům

Rozhodli jste se pro své první tetování?


Je čas na nový nápad nebo potřebujete napravit chyby, kterých se dopustil jiný tatér? Vždy vás rádi přivítáme v našem tetovacím salonu v Hradci Králové a zveme vás k hodnocení našich nejlepších služeb! Postup probíhá takto:

  • Klient přijde na předběžnou konzultaci a dostane všechny potřebné informace o všech tématech, které ho zajímají.
  • Podle zvoleného stylu tetování je klientovi doporučen tatér, který se na tuto oblast specializuje.
  • Další fází je výběr hotové šablony a její úpravy v souladu s přáním klienta, volba nejvhodnějšího termínu pro aplikaci.Po dokončení tetování vám tatér vysvětlí, jak se o něj správně starat.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.