m. Plzeň
Zbrojnická 115/4
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yuliia Ternavchuk

 • Tetování
Žebříček : 4,9 (27)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Roksolana Sheparovych

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (28)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Artem Kupriianchuk

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Permanentní make-up v Plzni

Žádná žena nebude zpochybňovat výhody permanentního make-upu.

Tento moderní způsob, jak dodat výraznost obočí, očím, rtům nabízí tetovací salon "VeAn tattoo". Permanentní make-up v Plzni je příležitostí, jak zdůraznit přirozenou krásu a výrazně zjednodušit proces nanášení make-upu. Něžné pohlaví, které o zákroku rozhodlo, ušetří spoustu času. Místo toho, aby každý den stáli celé hodiny před zrcadlem, aby jejich tvář získala atraktivní vzhled, v klidu dopijí kávu a v klidu odejdou z domu.

Permanentní make-up v Plzni

Permanentní make-up jako
cesta k výlepšení vzhledu

Jednou z nejdůležitějších výhod permanentního make-upu je schopnost dodat obočí, očím a rtům požadovaný tvar a velikost.

Každá žena se snaží být atraktivní a zároveň má své představy o kráse. Podle statistik asi 70 % žen není spokojeny se svým vzhledem a rády by svůj vzhled změnily. Nejjednodušší a nejspolehlivější způsob, jak změnit tvar očí, obočí a rtů, je permanentní make-up v Plzni. Další výhody permanentního make-upu:

 • Žádné výdaje na nákup drahé dekorativní kosmetiky - řasenky, tužky,rtěnky a lesku, tvářenky atd.
 • Maximální pohodlí pro pracující ženy, které si dopřejí 30 minut ranního spánku navíc.
 • Pohodlí po celý den. Permanentní make-up se nerozmazává, „neroztéká“. Make Up zůstane zářivý a výrazný v bazénu, sauně, v dešti, při sportu. Aplikované linky si zachovávají čistotu a barvu po dobu 1-3 let.
 • Možnost udělát nedokonalosti méně nápadné, jako jsou jemné vrásky, jizvy, tmavé skvrny.Permanentní make-up vždy vypadá elegantně, jako čerstvě nanesený profesionální make-up. Salon "VeAn tattoo" zve ženy, které jsou připraveny osobně ocenit všechny výhody permanentního make-upu.

Permanentní make-up v Plzni
Permanentní make-up v Plzni

Jak se dělá permanentní make-up?

Zákrok spočívá v bodové subkutánní injekci barvícího pigmentu.

Jehla se používá k zavedení pigmentu do horních vrstev dermis. Výsledkem jsou trvalé linie, které vytvářejí výrazné oči, obočí, rty. Pomocí permanentního make-upu můžete vytvořit imitaci ruměnce na tvářích, upravit tvar oválu obličeje (například zdůraznit, zvýraznit lícní kosti, vizuálně poskytnout požadovanou úlevu), zesvětlit tmavé oblasti pokožky pod oči.

Permanentní make-up obočí umožňuje změnit tvar a tloušťku, opravit asymetrii. Pomocí permanentního make-upu očních víček můžete změnit tvar očí, opticky je zvětšit a zvýráznit. Při provádění permanentního make-upu očí mistr dělá trvalé oční linky, které nerozmazává a nevyžadují neustálou korekci. Při provádění permanentního make-upu rtů se provádí stínování a plná výplň. Permanentní make-upu rtů vám umožní obejít se bez rtěnky a lesku na rty.

Permanentní make-up v Plzni

Kde udělat permanentní make-up?

Práce mistrem permanentního make-upu vyžaduje zručnost a profesionalitu.

Pokud se této záležitosti ujme zkušený mistr, výsledek bude zaručeně příležitostí k dobré náladě každý den. A naopak výsledek práce amatéra může být nepředvídatelný a k estetické dokonalosti mít daleko. Korekce permanentního make-upu bude stát o mnohem víc než 1. aplikace. Abyste se nedostali do nepříjemné situace, je lepší svěřit provádění permanentního make-upu specialistům tetovacího salonu "VeAn-tattoo", kteří:

 • Mají lékařské vzdělání;
 • Mají vynikající pracovní dovednosti;
 • Ovládají pokročilými technologii v této oblasti;
 • Sledují módní trendy, aby návštěvníkům nabídli aktuální varianty,jaký tvar rtů, obočí, očí lepší údělát.Naši odborníci vyberou optimální složení a barvu pigmentu s přihlédnutím k vlastnostem pleti klienta. Nechte se nalíčit permanentním make-upem v Plzni v našem salonu, abyste se pochopili, jak snadné je zůstat atraktivní v jakékoli situaci v kterekoli období.

KONTAKTUJTE NÁS