Odstranění permanentního make-upu v Plzni - VeAn Czech
m. Plzeň
Zbrojnická 115/4
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yuliia Ternavchuk

 • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Roksolana Sheparovych

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (36)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Artem Kupriianchuk

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Odstranění permanentního make-upu v Plzni

Salon "VeAn tattoo" provádí odstranění permanentního make-upu v Plzni a zve všechny, kteří mají zájem o tuto službu, aby se přihlásili na sezení k vysoce kvalifikovaným mistrům.

Odstranění pigmentu z horních vrstev dermisu se provádí laserovou metodou, která se vyznačuje bezpečností, relativní bezbolestností a vysokou účinností (98%).

Společnost zaručuje každé návštěvníce plné dodržování hygienických norem. Vynaložíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že výsledek vás uspokojí a zdravotní rizika budou snížena na 0.

Odstranění permanentního make-upu v Plzni

Jaký je postup odstranění permanentního make-upu v "VeAn tattoo"

Laserová metoda dnes je nejbezpečnějším a nejúčinnějším způsobem, jak se zbavit neúspěšného permanentního make-upu.

K tomu již není třeba používat agresivní látky, které "spalují" barvivo. Není třeba zesvětlovat pokožku kyselinami, s rizikem vzniku popálenin v místě odstranění.

Koneckonců, pro běžnou populaci je možné odstranit permanentní make-up v Plzni.Dělájí to mistry, kteří již několik let používají bezpečnou laserovou metodu. Pojďme se podívat na výhody odstranění permanentního make-upu laserem:

 • Laser umožňuje působit na kůži bodově. To znamená, že sousední oblasti pokožky nebudou ovlivněny. Stopy permanentního make-upu na očních víčkách, obloucích obočí, na rtech budou zcela odstraněny s účinností až 98% bez rizika poškození okolních orgánů.
 • V závislosti na hloubce barviva stanoví intenzitu účinku. Laserový paprsek rozkládá částice barvy na mikroskopické fragmenty, které snadno vycházejí z tkání spolu z lymfou.
 • Laserové impulzy jsou krátké, takže receptory na ně nereagují. Bolestivé projevy prakticky nejsou.Klient může cítit mírné brnění.
 • Vzhledem k tomu, že malé kapiláry jsou okamžitě kauterizovány, postup je bez krve. A oblast pokožky je dezinfikována laserovým paprskem, takže riziko infekce je vyloučeno.
 • Sezení trvá přibližně 15 minut. Následující den se v místě odstranění vytvoří kůra. Vyjde za 2-3 dny a zanechá hladkou čistou pokožku bez jizev.Pokud byla během permanentního make-upu použita tmavá barva, je obtížné odstranit permanent za jedno sezení . V takovém případě budete muset několikrát přijít do salonu, abyste zcela odstranili tu barvu.Po dokončení odstranění permanentního make-upu v Plzni dává mistr doporučení pro péči o pleť. Ihned v salonu si můžete zakoupit speciální produkty pro na hojení pokožky.

Odstranění permanentního make-upu v Plzni
Odstranění permanentního make-upu v Plzni

Výhody odstranění permanentního make-upu v «VeAn tattoo»

Jsme důvěryhodní, protože náš salon nabízí návštěvníkům následující výhody:

 • Přísné dodržování hygienických norem a standardu.
 • Všichni zaměstnanci mají lékařské vzdělání.
 • Moderní vybavení a použití šetrných technik.
 • Naši návštěvníci si sami vyberou vhodný čas sezeni.
 • Bezplatná konzultace, možnost kontaktovat mistra telefonicky, pokud se během procesu hojení vyskytnou nějaké dotazy."VeAn tattoo" je síť salonů, která se v České republice etablovala jen z té nejlepší strany. Rádi vám předvedeme naše dovednosti. Chcete-li dozvědět víc o této službě,volejte nám prosím na telefon a se vším vám porádíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.