m. Plzeň
Zbrojnická 115/4
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!
Naši mistři
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yuliia Ternavchuk

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (27)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Roksolana Sheparovych

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (28)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Artem Kupriianchuk

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Tetování v Plzni

Salon "VeAn tattoo" zve všechny na tetování v Plzni.

Lidé se nechávají tetovat, aby si připomněli významnou událost, aby se stali jako jejich idoly, nebo aby nosili talisman, který přitahuje štěstí na těle. Ať už jsou motivy tetování jakékoli, zkušení mistři našeho salonu pomohou sen uskutečnit. Pro naše klienty - bezplatná konzultace, pomoc při výběru skici nebo vypracování individuálního navrhu tetování.

Tetování v Plzni

Důvody, proč se nechat otetovat

Podle statistiky se více než 15% dospělých lidí alespoň jednou obrátili na služby mistra tetování.

Každý třetí obyvatel světa ve věku 16-34 let alespoň jednou ozdobil své tělo stálým vzorem. Tetování je nejjednodušší způsob, jak vyjádřit svou individualitu a upozornit na sebe.

Tetování je často věnováno důležitým událostem - svatbě, narození dítěte, úspěchům ve sportu, podnikání a kreativní oblasti. Mnoho romantických lidí dělá tetování na počest své milované.

Moderní technologie umožňují zhmotnit jakékoliv fantazie a přání klienta plzeňského tetovacího salonu, kde jsou k dispozici jakékoli motivy tetování- abstraktní i klasické, komplexní grafika i minimalistické kresby. Diskutujeme o možnostech a společně hledáme nejlepší řešení.

Tetování v Plzni
Tetování v Plzni

Naše záruky

Každému návštěvníkovi tetovacího salonu "VeAn tattoo" je zaručena prvotřídní obsluha. Na naše zákazníky čeká přátelský přístup personálu a profesionální přístup k řešení problémů.

Naše výhody:

  • Konzultace zdarma;
  • Pomoc při výběru navrhu v katalogu nebo vypracování individuální skici;
  • Nejlepší spotřební materiály od předních světových výrobců;
  • Dodržování hygienických norem (jednotlivé obaly s materialy jsou otevřeny bezprostředně před zákrokem za přítomnosti klienta);
  • Dostupné ceny, pravidelné akce a slevy.Naše klienty dostávají podrobné rady ohledně péče o tetování, dokud se nezahojí. Tetování dělájí mistři s lékařským vzděláním, což eliminuje možnost infekce a zajišťuje klientům maximální bezpečnost. Před začátkem každého sezení je pracovní plocha ošetřena dezinfekčními prostředky.

Tetování v Plzni

Otevírací doba

Chcete-li se objednat na tetování, musíte se přihlásit na konzultaci s uvedením vhodného času.

Při konzultaci se vybere skica, prodiskutují se vlastnosti, jako je velikost, barva, umístění budoucího tatoo. Délka sezení závisí na velikosti a složitosti obrázku. Chcete-li použít panoramatický výkres ve velkém měřítku s množstvím malých detailů, může být zapotřebí několik sezení. Pro více informací volejte prosím do našeho tetovacího salonu v Plzni!

KONTAKTUJTE NÁS